İlişkilerde yeni yaklaşım: benzemek!

İlişkilerde yeni yaklaşım: benzemek!

Eşiniz ya da sevgiliniz ile birbirinize benzemek artık moda.

İlişkilerde yeni yaklaşım: benzemek!

İlişkinizin ilk başına dönün. Ona nasıl aşık oldunuz? Aşık oldunuz mu? İlk başta sadece beğendiniz mi? Görünüşü nasıldı? Sizi etkileyebildi mi? Tüm bu sorulara cevaplarınız olabilir. Unutulmaması ve kabul edilmesi gereken bir gerçek de şu ki, ilk görünüş her daim önemli olmuştur hayatımızda.

Sevgilinizi ya da eşinizi ilk nerede, ne şekilde gördünüz? Onun duruşu, kıyafetleri, tarzı sizi etkilemeye yeterli oldu mu? İlk nesini sevdiniz? Evet, onu ilk gördüğünüzde mutlaka etkilendiğiniz şeyler oldu. İlk etkilenmeden sonra tanışıp birbirinizi tanımaya başladınız. Başladıkça birbirinizi daha çok sevmişseniz şanslısınız.

İlişkiniz oturduktan sonra zamanın geçmesi ile güçlenen sevginiz belki de fark etmediğiniz bir değişime de sebep oluyor. Bu fiziki değişim sizin birbirinize daha da benzemenize sebep oluyor. Bu durumdan rahatsız olmayın, çiftlerin birbirine benzemesi de son zamanlarda moda. Dünya üzerinde bazı çiftler bu modaya fotoğraf ile uyum sağlıyor. Birçok çift birbirlerinin kıyafetlerini değiştirerek fotoğraf çektiriyorlar. Karakterleriniz ne kadar benzer bilinmez ama fiziksel olarak benziyorsanız siz de bu eğlenceli anlara katılın, bir fotoğrafınız olsun.

Yayın tarihi: 06.07.2012
1296
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.