İlişkide aranan özellikler

İlişkide aranan özellikler

Yapılan bir araştırmaya göre, kadınla erkeğin tanıştıkları ilk 30 saniye, ilişkilerinin sonunu tahmin etmek için yeterli bir süre.

Güncellenme tarihi:

Kadının olumlu sinyaller vermesi halinde, erkeğin hatalı bir davranış içine girmesi ise beraberliği başlamadan bitiriyor genellikle. İşte, Lilay Koradan'ın aşk sözleri, öyküler ve aşk üzerine yazılardan derlediği 'Aşkmetre' isimli kitaba göre çiftlerin birbirlerinde aradıkları özelliklerin listesi:

Espri yeteneği

Bir kadını veya erkeği güldürebilmek, kalbinin yarısını da kazanmak demektir. Espri yeteneği çok hafif ama etkili bir silah, küçük ama her şeyi bir anda değiştirebilecek bir detaydır. Zekice yapılan espriler, sohbetin samimileşmesini sağlayacak en etkili yöntemdir.


Gülümseme

Kadınların erkeklerde aradıkları en önemli özelliklerden biri de güler yüzlülüktür. Gülümseme, sizi çekici kılan unsurlardan biridir. Yüzünüzü aydınlatan sıcak bir gülüş, onu elde etmenizi sağlayacaktır. Sonuç, kesin ve çabuktur. Üstelik gülümsemeniz sizin ne hissettiğinizi bütün kelimelerden daha iyi anlatır. Eğer mutluysanız, birinden hoşlanıyorsanız, aşıksanız veya onun için deli oluyorsanız, bunu tek kelime bile etmeden sadece bir gülümseme ile ilan edebilirsiniz.

Yayın tarihi: 13.04.2012
16246
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.