Hadi ayart onu!

Hadi ayart onu!

Bu yazımızda size 'aşk yol'unu tekrar bulmanız için birkaç ipucu vereceğiz.

Birbirinizi ilk gördüğünüzde gökyüzünde havai fişekler patlamış, kuşlar aşk şarkıları söylemeye başlamış ve dokunduğunuz tüm çiçekler onlara ilettiğiniz tutku seliyle açmaya başlamıştı. Sonra günler birbirini kovaladı ve 'gerçek hayat'ın rutini içinde 'çöpü kim dışarıya çıkaracak?' sorusuyla başlayıp alevlenen tartışmalar içinde buldunuz kendinizi. Kuşlara şarkılar söyleten o tutkulu iki sevgiliyi yeniden hayata döndürmenin bir yolu var mı sizce?

Sıcak bir 'günaydın' öpücüğü

Sabahları can sıkıcı saat alarmlarıyla uyanmasına engel olun. Taze sıkılmış bir bardak portakal suyuyla yanına giderek küçük bir öpücükle uyandırın onu. Güne bu şekilde başlamak ikiniz için de çok faydalı olacak, bizden söylemesi.

Sevgilinizin ideal kadını olun!

Loş ışıkta yemek yiyin

Dışarıdan pizza ya da Çin yemeği bile söylemiş olsanız yemeğinizi mum ışığında yemeyi tercih edin. Bu loş ortam günden kalan stresinizi atmanıza yardımcı olacak ve sevdiğiniz kişiyle daha rahat bir ruh hali içinde sohbet etmenizi sağlayacaktır.

Yayın tarihi: 01.06.2012
4885
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.