Erkeklerin nefret ettiği kararlar

Erkeklerin nefret ettiği kararlar

Biz kadınlar hayatımızın belli dönemlerinde alışkanlıklarımızı değiştirme konusunda kesin kararlar alırız. Fakat herşeyimizi paylaştığımız erkekler bu kararlarımızdan nefret ederler. neden mi? Tabii ki bu yüzden hayatları cehenneme döndüğü için...

"Bir ay içinde 10 kilo vereceğim"

Bu kadar ağır bir kararın bir erkek için iki tatsız tarafı vardır: Birincisi bunun kesinlikle gerçekçi bir karar olmadığını bilir. Bu karar sizin için sonu başarısızlıkla bitecek ve sizi depresyona sokacak bir karardır. İkincisi ve en önemlisi kararınızın onu da etkileyecek sonuçlarının olmasıdır. Her yemeğe çıktığınızda mönüsünde salata olan kafeleri seçmek, sinemaya gittiğinizde patlamış mısır keyfini paylaşamamak gibi...

"Sigarayı bırakıyorum"

Kabul edin sigarayı bırakmak bazılarımız için zor hatta imkansız. Bu kararınız birlikte olduğunuz erkeği bir taraftan mutlu edecek, bir taraftan da hayattan nefret etmesine neden olacaktır. Mutlu olur çünkü sağlığınızı düşünür. Nefret eder çünkü birkaç ay sinirli olacaksınız. Eğer kendisi sigara içiyorsa bu karar onu daha da rahatsız edecektir.

"Para biriktireceğim"

Tabii ki kendi maddi kaynaklarınızı nasıl kullanacağınız sizden başka kimseyi ilgilendirmez ama bir erkek bir kadın için para biriktirmenin ne anlama geldiğini iyi bilir; Bunun anlamı kıyafet almayacağım ya da makyaj malzemesine parar vermeyeceğim demek değildir bunun anlamı artık dışarı çıktığımızda elimi cebime atmayacağım demektir.

Ailemle daha fazla görüşeceğim

Yani "onlara seninle aramızda olan sorunları daha detaylı anlatacağım..." Çoğu erkek birlşkte olduğu kadının ailesiyle özellikle de annesiyle çok yakın olmasını istemez. Bu tür durumlarda kendini sadece bir kadınlar değil kocaman bir aileyle birlikte hisseder. Bu nedenle bu kararı onunla paylaşmak yerine doğrudan uygulamaya geçmek. Ayrıca ailenizi daha sık ziyaret etseniz de sakın onu zorlamayın.
Yayın tarihi: 26.11.2004
969
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.