Erkeklerin kadınlarla baş etme yolları

Erkeklerin kadınlarla baş etme yolları

Sevgilinizle oldukça fazla tartışıyorsunuz, ama o bu tartışmalardan asla sizin kadar etkilenmiyor.Tartışmalarınızda çoğu zaman siz sinirlenip, ortalığı birbirine katmak isterken, erkek arkadaşınızın tepkileri her zaman daha az saldırgan ve rahat oluyor. Tartışmalar onu asla sizi etkilediği gibi etkilemiyor. Siz çoğunlukla günlerce üzülürken, o ne için tartıştığınızı bile unutmuş oluyor. Bazen siz de onun gibi olabilmek, bu kadar rahat davranabilmek istiyorsunuz. Peki bunu nasıl yaptığını merak ediyor musunuz?

Sizinle aynı fikirde oluyor

Çoğu zaman sevgilinizle kavga ederken; siz sesinizi yükselttikçe o size haklı olduğunuzu söyleyip duruyor. Bu onun olayı kapatma yöntemlerinden biri, size haklı olduğunuzu söyleyerek sakinleşip susmanızı sağlamaya çalışıyor, haklı olduğunuzu düşünmese bile.

Hıncınızı almanızı bekliyor

Siz delirmişçesine bağırırken o hiç tepki vermiyor, sadece yüzünüze bakıyor, bunun üzerie siz daha da fazla kızıyorsunuz ve artık yoruluyorsunuz, o da amacıma ulaşmış oluyor. Sizin öfkenizi boşaltıp sakinleşmenizi bekliyor, bunu yaparken de büyük ihtimalle akşam hangi takımın maçı olduğunu düşünüyor.

Yayın tarihi: 06.06.2012
6165
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.