Erkekler, bunları sakın yapmayın!

Erkekler, bunları sakın yapmayın!

Erkekler ve kadınlar çağlar boyu birbirlerini anlayamadılar gitti! Biz de artık bizi anlamalarını beklemek yerine kartlarımızı açık oynuyoruz ve buradan bas bas bağırarark durumu bildiriyoruz! Kadınları kızdırmak istemiyorsanız bunları yapmayın.

Erkekler, bunları sakın yapmayın!
Kızlar...

Şimdi isteklerimizi açık olarak belirtme zamanı, bu yazıyı okuyun ve erkek arkadaşlarınızla paylaşın...

Hey, Erkekler...

Sözümüz size! Bunları yakın bir kız arkadaşınızdan tavsiye gibi okuyun ve sevgilinizi "pamuk kıvamında" tutacak (inanın sizin de çok işinize yarayacak) önerilerimizi lütfen aklınızdan çıkarmayın :)Erkekler, bunları yapmayın!
Yayın tarihi: 04.01.2011
1284
dahafazlası
YORUMLAR

tencerenize göre kapak arayın.on adet yalanla kendinizden daha iyinin avına çıkmayın.yanlış hesap bağdattan döner.

simge 01.11.2011 19:14:37

kusura bakmayın beyler ama... kullanma kılavuzu olsa çok iyi olur çeşit çeşit erkekler var ki nasıl çalışıyorlar nasıl programlanıyor bir türlü bulamıyoruz...bildiğim tek şey bayanlara karşı sadece cinsel obje olarak bakmaları ve bu konuda duygularıyla oynamanın dışında yaklaşmıyorlar ki malasef...belki dili yanmışda böyle konuşuyor diyeceksiniz ama öyle iştee...

seda 26.01.2011 13:03:15

Hayatın olduğu kadar insanlarda karışıktır . Genelde karşılıklı sevgi ve saygı çözümdür ama günümüz dünyasında daha çok çıkarcılık ön planda olduğu için işler fazla yerinde yürümüyor . İşler paraya gelince herkes kötü ya da iyi . İşte genelde kullanılmak ya da kullanılmamak buna göre oluyor .

Mustafa Altındağ 07.01.2011 09:19:35

oldu olacak bir kullanma talimatı yayınlayın.erkeklerde bu talimata göre kullanılsınlar.işi iyice abrttınız.dünyada sadece kadınlar yaşamıyor.aslına bakarsdanız kadınların potları erkelerinkini fersah fersah geçiyor.ama biz erkekler buna katlanıyoruz.

karşıyakalı 05.01.2011 08:42:59

heheheh çok doğru valla, print alıp sokakta bile dağıtasım var :)

cookie 04.01.2011 17:43:58
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.