Erkekler bunları bildiğimizi bilmiyor

Erkekler bunları bildiğimizi bilmiyor

Erkekler kendileri hakkında çok şey bilmediğimizi düşünüler oysa ki biz araştırdık ve erkeklerin bugüne kadar gizli kalmış bilgilerini ele geçirdik.

Ne düşündüğümüzü anlamıyorlar?

Erkekler kadınların ne demek istediğini ne düşündüğünü genelde anlamıyorlar. Onlara birşeyi anlatmak için direkt olarak ne istediğinizi söylemeniz gerekiyor. Bir şey istediğinizi ona davranışlarınızla değil konuşmanızla göstermelisiniz. Tüm ilişkilerde yaşanan iletişim eksikliği de bunda kaynaklanıyor olsa gerek.

Aldatmak onlar için büyük bir olay değil

Erkekler doğaları gereği olsa gerek bir kadınla birlikteyken bile başka bir kadına yönelebiliyolar. Özellikle birlikte olduğu kadınla aralarında cinsel sorunlar varsa kaçışı diğer bir kadında arıyorlar. Fakat birlikte oldukları kadınla düzenli bir cinsel yaşama sahiplerse aldatmaları zor oluyor.

Birlikte olacağı kadını bilir

Erkekler bir kadınla tanıştıkları zaman o kadının cinsel açıdan kendilerine uygun olup olmadığını anlayabilirler. Yani onlara ilk dakikadan itici gelen, elektrik alamadığı bir kadınla yatmaktan sonra o kadından uzaklaşmayı tercih ederler.

İlgiden hoşlanıyorlar

Biz her ne kadar tersini düşünsek de erkekler ilk adımı kadının atmasından hoşlanıyorlar. Özellikle de karşısındaki kadın ona iltifat ediyor ve ne kadar çekici bir erkek olduğunu hissettiriyorsa. Yani sandığınızın aksine ilk adımı attığınızda erkeğinizi kaybetmezsiniz.

Seksten sonra uyumaya bayılıyorlar

Kadınlar her yerde olduğu gibi yatakta da aşırı duygusal oluyorlar. Bu nedenle sevişme başladığında olduğu gibi cinsel birleşme bittikten sonra da aynı duygusallığı yaşamak istiyorlar. Karşısındaki erkeğin de böyle düşünmesini istediği için özellikle orgazmdan sonra erkeğin sırtını dönüp uyumasından hoşlanmıyorlar. Erkeğin ise, fiziki açıdan oldukça yorgun düştüğü için, sevişmeden sonra yapmak istediği tek şey dinlenmek oluyor.


Yayın tarihi: 25.05.2004
803
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.