Erkeği cüzdanı ele veriyor!

Erkeği cüzdanı ele veriyor!

Bir erkeğin parasını taşıma şekline bakarak, onunla ilgili birçok şeyi anlayabilirsiniz. Uzmanlar, erkeğinizin cüzdanının size neler anlattığını açıklıyor.

Güncellenme tarihi:
Erkeği cüzdanı ele veriyor!
ERKEĞİN CÜZDANIYLA İLGİLİ ÖNEMLİ SIRLAR

1. İlk izlenim

"Tasarım bir cüzdan, erkeğin statüsünü tüm dünyaya gösterir ama örneğin parlak ve üzerinde isminin baş harfleri olan bir cüzdan da kendine güveninin az olduğunun işareti olabilir" diyor psikolog David Sharpley.

Deri, vintage bir cüzdan, kendisiyle barışık ve halinden memnun biri olduğunu gösterir. Açık renkler dışa dönüklüğün göstergesi iken, siyah ağırlığı ve sakinliği yansıtır.


2. Fotoğraflar

Sizin cüzdanınız annenizin, arkadaşlarınızın ya da yeğenlerinizin fotoğraflarıyla dolu olabilir. Peki o da aynısını yapıyorsa endişelenmez misiniz? (Erkek arkadaşlarının fotoğraflarını taşıyorsa bu kesinlikle endişe verici!) "Eğer aile fertlerinin fotoğraflarını taşıyorsa, bu, insanlarla sıcak bağlar kurmaktan hoşlandığı ve bu bağı çevresiyle paylaşmak istediği anlamına gelir.

Ancak cüzdanı izci kampından kalma fotoğraflarla doluysa, çocukluğunu henüz atlamadığını düşünebilirsiniz" diyor Sharpley.


3. Tomarla nakit para

Kadınların, isteklerini karşılayabildiği erkeklerden hoşlandıklarını göz önünde bulundurursak, yanında sadece nakit taşıyan biri size bir şeyler anlatmaya çalışıyor demektir. Kredi kartı yerine nakit taşımak, kadınları etkilemek için kolay bir yoldur.

Bu 'Ben kredi kartlarıyla uğraşmam, gerçek para kullanırım!' demektir. Ancak bu basit numaraya sakın kanmayın. Bunu sadece sizi etkilemek için, hatta hiçbir banka ona kredi vermediği için bile yapıyor olabilir!


Fişleri ve kredi kartları ne anlatıyor? >>>>>>>>
Yayın tarihi: 15.06.2010
2997
YORUMLAR

Erkeğin cüzdanının muhasebesini tutan kadınlar kadar itici ve ucuzu yoktur.Erkeğin cüzdanın muhasebesini evlenimlik kadınlar değil eğlenmelik kadınlar tutarki zaten bizler onlara hakketiğini veririz.

Cankat 26.07.2010 17:21:38

siz kadınların dini imanı para zaten

özer 18.06.2010 10:00:55
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.