En iyi arkadaşınız bir erkek mi?

En iyi arkadaşınız bir erkek mi?

Erkekler sırlarınıza daha sadıktır. Tıpkı dostluğunuza olduğu gibi. Bilirsiniz ki, o hep yanınızdadır; ağlarken de gülerken de.

erkek arkadaş

"İpek'çiğim, hiçbir zaman bir erkek ve bir kadın gerçek anlamda , kız-kıza olduğu gibi arkadaş olamaz! Bir erkek, gerçekten erkekse, yanındaki kadına mutlaka farklı bir açıdan bakar, tabii kadın yüzüne bakılmayacak biri değilse. Sen, 'arada elektrik olmadıktan sonra bir kadın bir erkeği asla erkek olarak göremez' diyorsun. Evet ama kadın görmese bile erkek görür. Devamlı arkadaş olarak bile görse, bir an gelir aklından başka şey geçer."

"Ben sana kesinlikle katılmıyorum bitanem. Herkesin birbirini yalnız karşı cins olarak görmesine imkan yok ki. Bu bir elektrik, bir kimya meselesi. O çekimi hissetmezsen karşındakine, onun erkek olmasının arkadaşlığınızda hiçbir önemi yoktur. Kız-kıza olduğu gibi pekala çok güzel bir arkadaşlık kurulabilir. Herkes sapık mı ki arkadaşına arada bir başka gözle baksın.!!"

"Bunun sapıklıkla ilgisi yok. Bu, erkeğin doğasıyla ilgili bir şey. Kadın-erkek arasındaki fizyolojik farklılıklar, erkeğin cinselliğe ve kadın erkek ilişkilerine karşı, kadınlarınkindn çok farklı bir bakış sahip olmasına neden oluyor. Bu, arkadaşlık konusuna da böyle bir farklı farklı bakış açısı getiriyor."

Sevgilimle aramızdaki bu diyalog böyle daha kimbilir ne kadar sürüp gidiyor. Bir türlü ortak bir noktaya varmamıza imkan yok. Ben, bir erkekle arada hiçbir başka niyet olmadan çok yakın arkadaş olunabileceğine inanıyorum. Nitekim herşeyi paylaştığım çok yakın erkek arkadaşlarım da var.

Yayın tarihi: 16.03.2012
3610
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.