Elimin kiri olsun!

Elimin kiri olsun!

Bugünlerde hangimiz dışarı çıkarken kaç para harcayacağız diye düşünmüyruz k,? Özellikle de beyler sözümüz size! Bir kadını mutlu etmenin yolu paradan mı geçiyor sizce?

Bu soruya cevabınız "evet"se yanlıyorsunuz çünkü kadınlar için önemli olan para değilkduygulardır. Biz kadınlar bazen bir öpücükle dünyanın en güzel hediyesini almış gibi oluruz. Bunu unutmayın.

Yapılan anketler de bu söylediğimizi doğruluyor ve kadınların erkeklerde para pul değil kibar ve esprili olma gibi basit özellikler aradıklarını ortaya çıkarıyor. Oysa gerçek hayat hiç de bu kadar kolay değil. Yine de moralinizi bozmayın, üzülmeyin, yılmayın. Parasız olduğunuz için güzel kadınlardan vazgeçmeniz gerekmiyor.

Beğendiğiniz kadına çiçek hediye edin

Biliyoruz çiçekçiler dünyanın parasını istiyor. İyi de mezarlıklar ne güne duruyor? Etrafta kimse yokken, oralardan çiçek toplayıp sevdiğinize armağan edebilirsiniz.

Sorun yemeğe çıkmak mı?

Herhangi bir pizzacıya gittiğiniz zaman bile tonlarca para harcamanız gerektiğinin farkındayız. Pikniğe ne dersiniz? Pizzacıya vereceğiniz paranın yarısıyla çok daha hoş ve romantik bir ortamda sevgilinizle başbaşa kalabilirsiniz. Gideceğiniz parkı önceden seçin, orada küçük çaplı bir keşif turu yapın, köğek pisliklerinden uzakta bir nokta belirleyin ve kendinizi tabiat ananın şefkatli kollarına bırakın.

Gelelim hediye faslına

Bu işi halletmenin de iki yolu var. İlki sevgilinize kendi yaptığınız bir şeyi hediye etmek. Kadınlar erkeklerin kendileri için çaba harcamasına bayılırlar. Çarşıdan alacağınız pahalı bir hediye yerine kendi ellerinizle hazırladığınız ve onun fotoğraflarını kullandığınız bir kolaj sevgilinizi daha çok etkiler. İkinci yol da sevgilinizin arkadaşlarına telefon edip onun için özel bir hediye almayı planladığınızı söylemek. İstediğiniz bahaneyi uydurabilirsiniz, ne bileyim sevgilinizin yeni işi, yeni saçı, yeni yaşı vs. için bir parti düzenlediğinizi ve oan pahalı bir hediye vermek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Tabi cebinizden bilmem kaç milyon çıktığı halde hala bilmem kaç milyon daha toplamanız gerektiğini söyleyin ve onlardan yardım isteyin. Onların size vereceği parayla kendi cebinizdekini birleştirerek sevgilinize hediye alabilirsiniz. Parti vakti geldiğinde pahalı şaraplar yerine ucuzlarını seçin. Soranlara da bunun çok özel bir içki olduğunu falan söyleyin. Yolunuz açık olsun.
Yayın tarihi: 29.03.2005
953
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.