El Yazısı Cinsel Sorunları Ele Veriyor

El Yazısı Cinsel Sorunları Ele Veriyor

Cinsel sorunlardan, kalp hastalıklarına, kanserden mide rahatsızlıklarına kadar bir çok sağlık sorununun önceden hastanın el yazısından teşhis edilebildiği bildiriliyor. Grafolog uzmanlarının yaptığı açıklamada, grafolojinin kişinin sağlık sorunlarını önceden haber verdiğini belirtiliyor.

Uzmanlara göre herhangi bir hastalık başladığı zaman daha ilk aşamalardan itibaren vücudumuzda farkına varmadığımız etkiler yapıyor ve biz anlamasak da el yazımız bunlardan etkileniyor ve farkılaşıyor. El yazısı ile kanser olmayan tümör başlangıcından kansere, safra kesesi rahatsızlıklarından mide rahatsızlıklarına, karaciğer hastalığına kadar pek çok hastalık anlaşılabiliyor.

Cinsel sorunları da ele veriyor!
Cinsel sorunların da el yazısı ile çok kolay belli olduğunu dile getiren uzmanlar, "El yazısı sahibinin hemcinslerine ilgi duyup duymadığı, kendinden farklı yaştakilere duyduğu ilgi,
cinselliğe aşırı düşkün olup olmadığı ortaya çıkabiliyor" açıklamasında bulundular.

El yazısı ile ilk aşamada sadece mikrobik hastalıkların anlaşılmıyor. Ancak hastalık seyrini gösterdikten sonra onun da anlaşıldığını söyleyen uzmanlar, el yazısı sahibinin mikrobik hastalıklara karşı bağışıklığının olup olmadığının da el yazısı ile anlaşılabildiğini sözlerine ekledi.
Yayın tarihi: 08.10.2001
883
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.