Cesur kadınlar 'vintage' erkek sever!

Cesur kadınlar 'vintage' erkek sever!

30- 40'larında olurlar. En az bir kere evlenmiş ve boşanmıştırlar. Başka bir deyişle onları '2. el erkekler' olarak da adlandırabiliriz. Ama bu tip bir erkekle ilişki yaşamak yürek ister, cesaret ister!

Güncellenme tarihi:
Cesur kadınlar 'vintage' erkek sever!
Çoğu babalık duygusunu tatmıştır. Feleğin çemberinden geçtiklerini göz önüne alırsak, aşka pek inanmazlar; sık sık sevgili değiştirirler, seks hayatları bir hayli hareketlidir ama yine de günün birinde huzurlu ve dingin bir ilişki yaşamayı umarlar.

Özgürlüklerine düşkündürler ve hiçbir kadın için kolay kolay ödün vermezler. Bazıları kadınlara güvensizdir, yelkenleri suya indirmemek için hayatın tüm bariyerlerini kaparlar.

Bütün bu olumsuz yanlarına karşı, önceden yaşadıkları kocalık halleri, ev ve aile ortamına aşina oluşları ve sahip oldukları hayat deneyimleri bazılarımızı mest etmeye yeter de artar!Vintage erkeklerin artı ve eksi yönlerini öğrenmek için tıklayın!


Yayın tarihi: 16.07.2010
1965
dahafazlası
YORUMLAR

hayır cesur kadınlar balkonda recep ivedik sever :D

jestem 16.07.2010 21:29:58
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.