Çantada keklik

Çantada keklik

Doğru davranmasını bilen her kadın aklına koyduğu erkeği fetheder. Ama bunun için o 'doğru' hareketleri bilmek gerekir.

Kadın erkek ilişkilerinde uyulması gereken kurallar olduğu bir gerçek. Çoğu zaman mutlu olmaları beklenen çiftler kurallara uymadıkları için ayrılırlar. Doğru hareket eden her kadın aklına koyduğu erkeği fetheder. Ama bunun için o 'doğru' hareketleri bilmek gerekir. İşte size bu hareketlerin listesi:

* İçinizden geldiği gibi hareket edin. Beğenilmek için belli bir tarzda giyinmenize, belli şekilde hareket etmenize gerek yok. Olduğunuz gibi görünmek sizin en doğal hakkınız...

* Erkekler cesur kadın sevdiklerini söylerler ama seçim hakkının kendilerinde olmasına da bayılırlar. Kovalanmak isterler. Aşkından eriseniz de bırakın o gelsin.

* Her erkek kendini bulunmaz hint kumaşı sanır. Ama sizin davranışlarınızdan bunu anlaması çok daha büyük keyif verir. İlgiyi ondan asla esirgememelisiniz.

* Hayatı seven, her zaman güleryüzlü kalmayı başaran kadınlar daha seksidir. Erkeğin yerine koyun kendinizi; neşeli vakit geçirmek varken neden huzursuz olsunlar...

* Görünüşe önem veren insan da seksidir. Pürüzsüz cilt, bakımlı eller, temiz saçlar erkeğin ilgisini çeker. Zaten öyle olunca sizinde kendinize güveniniz artar.

* Herkes kendini etkileyici ve dayanılmaz hissetmek ister. Erkekler de... Bunun için onu baştan aşağı süzün, şaşkınlığınızı gizlemeyin, böylece egosunu kabartırsınız.

* Erkekler kadının gülüşüne bayılıyor. Gülmenin gücünü küçümsemeyin..! Ciddi görünmek uğruna gözlerinizin içinin gülmesini engellemeyin
Yayın tarihi: 07.04.2005
927
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.