Bu taşlarla kendinize aşık edin!

Bu taşlarla kendinize aşık edin!

Dünyanın pek çok ülkesinde taşlar enerji çalışmalarında, çeşitli ritüellerde, olumsuzlukları olumluya çevirmede ve terapilerde kullanılıyor. Siz de aşkı nasıl ve ne şekilde hayatınıza sokmayı arzuluyorsanız o yönde yoğunlaşarak taşları kullanabilirsiniz. Peki ama hangi taş size göre?

Güncellenme tarihi:

Bazı kişilere bu taşlar çok yoğun veya çok ağır gelebilir. Taşı normalde sizden önce kimin nerden alıp nereye getirdiği bile çok önemli. Çünkü bu taşlar enerjiyi hızlı bir şekilde aktif hale getirebildikleri için sizden önce biri taktıysa ya da ellediyse, o kişinin yaşadığı olumlu veya olumsuz herhangi bir duygu size aktarılabilir.

Alacağınız taşı sevmeniz şarttır. Taşınıza kendiniz de anlamlar yükleyin, taşınız sizi anlayacaktır. Taşlar evrenin bir parçasıdır. Taşıdığınız özel taş size bazı güçler verir. Taşlarınızı pozitif enerjisine inandığınız kişi veya yerlerden alın ve aşk taşlarınıza aşksal dilekler dileyerek aşkı doyasıya yaşayın!İşte taşlar ve etkileri!

Yayın tarihi: 14.08.2013
30992
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.