Aşkınızı alevlendirin!

Aşkınızı alevlendirin!

İlişkinizde heyecanın eksikliğinden şikayet etmek yerine aşkınızı alevlendirmeye çalışsanız çok daha fazla şey kazanacaksınız.

- Bir akşam yorgun bir şekilde eve geldiğinde ona bu gece kendisini bir kral olarak gördüğünüzü o yüzden de ona kendi ellerinizle yemekler yedireceğinizi eğer canı isterse ağrıyan bölgelerine masaj yapabileceğinizi söyleyin. Bu küçük oyun çok hoşuna gidecektir.

- En sevdiği parçaları bir CD'ye kaydederek ona hediye etmeye ne dersiniz?

- Ona aşk ve erotizm dolu bir mektup yazarak evin içinde en rahat bulabileceği bir yere (örneğin traş takımının yanına) bırakın. Hiç ummadığı bir anda kendisine yazılmış gizemli bir mektup bulmak onu heyecanlandıracaktır.

- Gün içinde ona içinde seni seviyorum ya da seni özledim gibi içten duygularınızı belirteceğiniz bir e-mail ya da sms atın. Gününün nasıl güzel geçeceğine inanamayacaksınız.

- Bu akşamki yemeğinizi mumlarla süslü bir masada ve aşk şarkıları eşliğinde yemeye ne dersiniz? Böyle bir atmosferde günün tüm yorgunluğunu ve stresini atabilirsiniz.

- Bir gün markete gittiğinizi söyleyerek evden çıkın ve ona küçük bir hediye alın. Döndüğünüzde aldığınız hediyeyi ateşli bir öpücük eşliğinde ona verin. Bu küçük sürprizin gününüzü nasıl değiştirdiğini göreceksiniz.

- Bir sabah kahvaltı hazırlayarak yatağına götürün. Tepsiye güzel kokulu bir çiçek koymayı da unutmayın.

- İşten geldiği bir akşam kapıdan içeri girer girmez onu önceden rahatlatıcı duş jelleri ile hazırladığınız sıcak suyla dolu küvete götürün ve üzerindekileri çıkarmasına yardımcı olun.

- Hiç beklemediği bir anda iş yerine giderek onu öğlen yemeğine davet edin ve en sevdiği restorana gidin.

- Masayı kurarken size yardımcı olmasını isteyin ve her şeyi taşıdığında teşekkür için ona ateşli bir öpücük verin.

- Bir takvim alın ve belirlediğiniz tarihlerin yanına onunla yapmak istediğiniz hınzır oyunları yazın daha sonra da bu takvimi ona hediye edin.
Yayın tarihi: 22.11.2006
1168
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.