Aşk hayatınızı gözden geçirin!

Aşk hayatınızı gözden geçirin!

Mutluluk uzağınızda değil, önce kendinizi keşfedin. Değişime kendinizden başlayın!

Güncellenme tarihi:

Bir kadın olarak birileriyle mükemmel bir şeyler yaşamayı hak ettiğinize inanıyorsunuz. İlk başta ilginç gelebilir ama haklısınız! Çok klasik olan bir sözü unutmamakta fayda var: “Önce kendini sevmezsen seni kim sevecek? İyi görünmezsen, zeki olmazsan ve kendin hakkında söz sahibi olmazsan neden biri ile birlikte olasın ki?” Şimdi başlama zamanı! Önce kendimizden sonra ilişkimizden mutlu olmak için harekete geçme vakti!

1. Alacağınız radikal değişim kararlarınız ilk başta hem kendiniz hem aşk hayatınız için kolay gelebilir ve mutlu olacağınızı düşünebilirsiniz. Öncelikle kendinize zaman tanıyın. Birkaç gün ne yapmak istediğinize, neyi değiştirmek istediğinize karar verin ve pozitif düşünerek başlayın. İlk adım için, negatif düşüncelerinizden ve pişmanlıklarınızdan vazgeçin.2. Yakın çevrenize dikkat edin! Sürekli beraber olduğunuz insanlar sizi nasıl etkiliyor? Yıllar boyu arkadaş olabilirsiniz, ailenizden biri olabilir, çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz biri olabilir ama burada önemli olan sizsiniz. Kötü hissetmek sizin beyninizde, sizin içinizde… Kurtulun onlardan!

Yayın tarihi: 10.06.2013
14198
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.