Aşk doktoru sorularınızı yanıtlıyor!

Aşk doktoru sorularınızı yanıtlıyor!

Posta Gazetesi'nin en çok okunan yazarı Mehmet Coşkundeniz nam-ı diğer Aşk Doktoru, önümüzdeki haftadan itibaren siz Mahmure okurlarının sorularını yanıtlayacak.

Güncellenme tarihi:
Sevgiliniz sizi terk mi etti, aldatıldığınızdan mı şüpheleniyorsunuz, platonik aşkınıza nasıl karşılık bulacaksınız? En yakınıza bile sormaktan çekindiğiniz sorularınızı Aşk Doktoru yanıtlıyor!

Hemen şimdi aşağıdaki ankete katılın. Mehmet Coşkundeniz'in ilk aşk konusunu siz belirleyin!
Yayın tarihi: 10.03.2008
5123
YORUMLAR

mehmet coşkundenizin sıkı bi haranıyım bütün kitaplarını aldım.. yazılarını hatta gazete gipürlerini bile en ince ayrıntısına kadar okudum.. aşk hakkında ki söyleşilerine katılıyorum ama inanın bende onun ilişkisini çok merak ediyorum desem yalan olmaz başkalarına doktor olmayı başaran biri acaba kendi ilişkisinde ne kadar başarılı bilek isterdim doğrusu...

sehbal 30.07.2008 18:06:21

aşk bence çok güzel bir şey tabi yaşamasını bilirsen tabi bu sevgi tek taraflı olmaz karşının da sana ilgisi olması lazım peki bu kadar çok sevdiğin kişiyi sana deli gibi bağlanmasını istiyorsan ne yapman lazım bu benim merak ettiğim sorulardan biridir cvp için şimdiden tşk ederim

hazal ak 15.07.2008 23:46:40

Bir ilişkiye başlamadan önce kişinin geçmişi, yaşadıkları çok önemli, tüm bu veriler gelecek ilişkinizi etkileyecektir, aşık olduğunuz insanı değişebileceğini düşünüyorsanız büyük bir hayal kırıklığıyla başbaşa kalırsınız. Hayat birini değiştirecek kadar uzun değil!

Ceylan Özkan 27.05.2008 22:37:30
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.