Davetlileriniz kullanışlı nikah şekerlerinizi çok beğenecek!

Davetlileriniz kullanışlı nikah şekerlerinizi çok beğenecek!

Düğün gününüzün anısı nikah şekerlerinizde yaratıcılığınızı konuşturun!

Güncellenme tarihi:
Davetlileriniz kullanışlı nikah şekerlerinizi çok beğenecek!

2012 yaz aylarının devam ettiği şu günlerde düğün heyecanı sizi de sardıysa mutlaka düğün şekerleri üzerine alternatif kullanım biçimleri önerilerini dikkate alın. Beyazlar içinde herkesi büyüleyeceğiniz bu günde sevdikleriniz de sizin hatıranız ile mutlu olsun.

Düğün günü heyecanı her yanınızı sardı. Gelinliğiniz, ayakkabılarınız ve en trend saç ve makyaj modeliniz ile hazırsınız. Davetiyeler konuklara ulaştı ve düğün gününüzün en güzel hatıralarından biri nikah şekerlerini de sevdiklerinizi heyecan içinde vermeyi düşlüyorsunuz. Düğününüzde klasik bir nikah şekeri mi tercih edeceksiniz yoksa alışılmışlıkların dışına mı taşacaksınız? Eğer cevabınız kullanışlı ve değişik nikah şekerleriyse mutlaka önerilerimize kulak asın.

Nikah şekeri dizaynınız anahtarlık şeklinde yapabilir ve sevdiklerinize bu önemli günü her zaman yanında taşıyabilecek hale getirebilirsiniz. Başka bir alternatif ise: mumluk… Sevdiklerinize üzerine istediğinizi bastırabileceğiniz mumluktan nikah şekeri verebilirsiniz. Minik saksılar içine doldurabileceğiniz şekerleriniz de çok şık olabilir ve kar küresi olarak da romantik bir nikah şekeri tasarlayabilirsiniz. Değişik ve eğlenceli bir nikah şekeri tercih ediyorsanız pop corn kutuları içini şeker ya da mısır ile doldurabilirsiniz.

Yayın tarihi: 09.07.2012
9181
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.