Yatakta Vahşilik Serbest!

Yatakta Vahşilik Serbest!

Parlak bir seks hayatı için çekingenliğinizden kurtulmalısınız. İçinizdeki vahşi çocuğu serbest bırakmak zannettiğiniz kadar zor değil!

Güncellenme tarihi:

'O an'da olun

Çok mu ses çıkardım? Zevk alıyor mu acaba? Öyle mi, böyle mi? Bu konulara kafayı takmış bir vaziyetteyken dizginleri elden bırakmış bir halde yatakta olmak zordur. Bütünüyle cinsel ilişkinin içine girebilmek için sizi konudan uzaklaştıracak her türlü stresten, düşünceden uzak olmanız gerekmekte. İlişki uzmanı Pam Spurr, "Vücudunuzu unutmak için ışıkları azaltın, bölünmemek için telefonu fişten çekin" diyor. Yalnızca duyularınıza odaklanın. İçinizdeyken kendisini nasıl hissettiğini hayal edin; bu yalnızca onunla aynı ritmi yakalamanızı değil aynı zamanda cinsel ilişkiyi psikolojik bir şey olmaktan çıkarıp fiziksel bir deneyim olmaya yaklaştırır.Ses çıkarın

"Oo, evet!" gibi bir ses çıkardığınız zaman kendinizi aptal gibi hissedebilirsiniz, ama birçok erkek bu gibi geri vokallere bayılır. Seks sırasında ses çıkarırsanız erkeğiniz de sizi mutlu ettiğinden emin olacaktır ki bu bir erkeği en çok baştan çıkaran şeylerden biridir. Peki sessizliğinizi nasıl bozacaksınız? Öncelikle belirtelim, sakın rol yapmayın. Eğer doğal olarak içinizden gelmeyen sesler çıkarmaya çalışırsanız kendinizi iyice tuhaf hissedersiniz ki o zaman amacımız­dan uzaklaşmış oluruz. Bunun yerine yavaş yavaş olaya girin. "İçinizden gelen bir sesi bastırmamakla başlayabilirsiniz işe" diyor "Orgasms for Two" (İki Kişilik Orgazm) kitabının yazarı Betty Dodson. Aklınızdan geçen "Bu gerçekten çok güzel", "böyle devam et" gibi düşünceleri de dile getirebilirsiniz. Ses çıkarmakla ilgili rahatladığınız zaman her şeyin iyice yoğunlaştığı o anda neler diyeceğinizi zaten umursamayacaksınız.Oyuna katılın

İçinizdeki seks tanrıçasını tamamıyla özgür bırakmak için iddialı bir erotik tavır takınmalı ve insiyatifi elinde bulunduran bir katılıma haline gelmelisiniz. Bu da yatak odası patronu rolünü üstlenmeniz ve eşinizi ne istediğinizden haberdar etmeniz gerektiği anlamına geliyor. "İşi üstünüze alırsanız tüm vücudunuzu kullanarak kendi zevkinizi kontrol edebilirsiniz. Onun altında ölü bir balık gibi yattığınız müddetçe bu mümkün olamayacaktır" diyor De Villers. Bu sebepten onu yatağa atın, üzerine atlayıp kendi maksimumunuza doğru yol alın. Hız, zaman, yön... Yani denklemin bütün parçalarını birleştirin ve değişiklik yapın. İkiniz de çıldıracaksınız.

Yayın tarihi: 10.04.2014
53410
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.