Yatak zevkinin anahtarı sizde

Yatak zevkinin anahtarı sizde

Uzun geceler devrini geride bırakıp fast-food tarzı sevişmeye mi başladınız? İlişkinizin rutinliğinden mi şikayet ediyorsunuz?

Yoksa seks sizin için artık bir 'görev'den mi ibaret? O halde çareyi ne akrobatik hareketlerde ne de seks oyuncaklarında arayın, çünkü zevkin anahtarı sizin elinizde.

İlişkide 'cicim ayları' geçtikten sonra, cinsel heyecan da yatışma eğilimi gösterir. Beş dakikalık 'mecburi' bir ön sevişme, ardından heyecansız, sadece orgazm amaçlı bir yatak seansı; hepsi bu. Peki nasıl yakalayabilirsiniz o eski heyecanlı geceleri, tükenmek bilmeyen zevk dakikalarını?

Mükemmel geceye doğru.

İlk gece, sadece birbirinizi okşayacaksınız. Ama bu kadar basit değil. Bunu hem çırılçıplak yapacak hem de cinsel organlara ve çevresine kesinlikle dokunmayacaksınız. Amaç, partnerinizin erojen bölgelerinin bir haritasını çıkarmak; bir tür ileriye dönük yatırım yapmak. Okşama seansını onar dakikalık sıralara bindirmek en iyisi. Okşama işini dayanamaz hale gelmeden kesmek ve iyi geceler dileyip uykuya dalmak zorundasınız. Ellerinize hâkim olun, mastürbasyon da yasak!

İkinci geceyi birbirinize masaj yaparak geçireceksiniz. Kurallar yine aynı, yasaklı bölgelere yaklaşmak yok. Tabi yine cinsel ilişki de yasak. Ama bu yasaklar masajı erotik kılmamak için mazeret değil. Yine ilk gecedeki gibi, kendinizi tutamaz hale gelmeden hemen önce bırakın.

Üçüncü gecenin oyunu, cinsel fantezilerinizi birbirinize anlatmak. Buradaki kuralımızsa hiçbir şeyi gizlememek. Sizi en çok uyaran, en gizli fantezilerinizi bile partnerinize aktarmalısınız. Asla, hiçbir şeyi saklamayın.

Dördüncü gecenin oyunu soru-cevap. Birbirinize sorular soracak, bu sorulara kesinlikle doğru yanıtlar vereceksiniz. Mesela "Göbeğim hakkında ne düşünüyorsun?" ya da "Sence göğüslerim çok mu büyük?" gibi sorularla başlayabilirsiniz.

Beşinci gece iyice havaya girdiniz değil mi? Ama oyunbozanlık yok, başladığınız şeyi bitirmek zorundasınız. Bu gece, eşlerden biri soyunacak ve diğeri onu okşayacak. Yalnız dokunurken eşinizin dokunmanızı istediği yerlere değil, ancak yakınlarına dokunmalısınız. Bir yandan da birbirinize yapmak istediklerinizi söyleyeceksiniz. Burada esas olay, fantezileri iyice kurcalamak. Tabii birbirinize yapmak istedikleriniz arasında, "Göbeğini eritmeni istiyorum" ya da "Ben televizyonda maç seyrederken önümden geçmemeni istiyorum" gibi ifadeler kullanmamalısınız.

Gelelim altıncı geceye. Cinsellikle ilgili tüm duyularınız son derece keskin, içinizde biriktirdiğiniz haz duygusu artık bir patlamayla ortaya çıkmak üzere. Bir gece daha sabretmek zorundasınız; boşuna dememişler 'sabrın sonu selamettir' diye. Sabrınızın karşılığını ertesi akşam alacaksınız. Bu geceyi biraz jimnastik yaparak geçireceksiniz. Ertesi gün için düşündüğünüz çeşitli pozisyonları deneyin. Yalnız giysileriniz üzerinizde olsun ki bir kaza meydana gelmesin!
Yayın tarihi: 08.02.2006
2173
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.