Yatağınızı ateşleyecek öneriler

Yatağınızı ateşleyecek öneriler

Eski tatlı heyecanınızı yitirdiniz diye üzülmeyin, uzmanların önerilerine kulak verin!

Hayat şartları, ekonomik krizler, işyerinde yaşanan stres gibi faktörler içinizdeki ateşi söndürmüş olabilir. Ama kıvılcımları tekrar ateşe dönüştürmek elinizde. Hem de kolay bir yöntemle...

Öncelikle partnerinizle bir ya da iki hafta herhangi bir fiziksel temasta bulunmamak için anlaşma yapın. Diğer taraftan birlikte erotik içerikli filmler seyredin, telefonlarınıza kışkırtıcı mesajlar gönderin, bakışlarınızla birbirinizi tahrik edin. Ama gece yattığınızda asla birbirinize dokunmayın. Kısacası uygulayabildiğiniz kadar cinsel rejim uygulayın. Bir ya da iki hafta sonra her şeyin çok farklı olduğunu siz de göreceksiniz.

Uzmanlara göre sağlıklı bir cinsel yaşamda 'hassasiyet' en önemli faktörlerden biri. Seksologlara göre hassas seksin avantajı, yavaş hareketler ve yumuşak dokunuşlar sayesinde çiftlerin erojen noktalarını bulma olasılığının yüksek olması. Diğer taraftan seks terapistleri hassas seksin cinsiyete göre değiştiğini belirtiyorlar.

Çünkü kadınlar duyduklarından, erkekler ise gördüklerinden daha fazla tahrik oluyorlar. Bu sefer ışıkları kapatmasına izin vermeyin ve ona tek kişilik bir striptiz şov hazırlayın. Kıyafetlerinizi ağır ağır çıkarıp onun üzerine fırlatın ve hiç aceleniz olmadığını ona hissettirin.

İnsanların birbirlerini ilk keşfetmeye başladıkları zamanki heyecanları ve birbirlerinin vücutlarını yeni tanımalarını, hissedilen cinsel arzunun en doruk noktaya ulaştığı anlardan biri olarak nitelendiriliyor.

Uzmanlar uzun süreli ilişkilerde o ilk günkü heyecanı ve keşfetme güdüsünü canlı tutabilme için çiftlerin kafalarında birlikte paylaştıkları güzel anları canlandırmalarını öneriyorlar. Hafızanızı kurcalayıp bu anları yeniden yaşamak duygusal olarak ona kendinizi daha yakın hissetmenizi sağlarken diğer taraftan fiziksel olarak da onunla bir şeyler paylaşma isteğiniz ilk günkü seviyesine dönecektir.

Uzmanlar sınırsız seksten bahsederken sadece hayal gücünü ön planda tutmuyorlar; burada oyunculuğunuz ve espri yeteneğinizle kendi sınırlarınızı aşmanın da önemli bir yeri var.

Değişikliğin getirdiği heyecanın ilişkinize taze kan getireceğini düşünerek hayal gücünüzü çalıştırın. Gece için senaryosu size ait ufak bir seks oyunu planlayın. Sizin farklı tavırlarınızın onda yarattığı heyecanı görünce cesaretiniz iki katına çıkacak.
Yayın tarihi: 15.07.2007
1791
dahafazlası
YORUMLAR

Herkese umutlu günler

Nazlı Gül 26.12.2007 18:20:58

yazıyı okudum güzel ama bi sorun var oda ben hepsini yaptım yani genelde her zaman çok bakımlı ve sexsi şeyler giydim kışın soğukta bile jartiyer ve mini etekler yani anlıyacağınız hepsini yaptım işe yaramıyor ve evliliğim bitmek üzereşu an annemlerde kalıyorum eşimin bana söylediği beni zevkten uçurarak evliliği kurtaracağınımı düşünüyorsun dedi peki ben nerde yanlış yaptım sevgimi ve istediği herşeyi yaptım yorumlarınızı bekliyorum

Nazlı Gül 26.12.2007 18:15:17

Riplarey ve emel ikinizede sonuna kadar katılıyorum.içinde onu yapmaya istek yoksa seksi camaşır giymeye hiç isteğin olmuyor.ve emelin dediği gibi taş gibi ve bakımlı eşlerini bile aldatan o kadar cok kişi var ki.bu tamamen 2 kişinin sadakati ve cinsel yaşamının sorunsuz olması ile alakalı.sorun varsada oyunlardan cok uzmana gitmek lazım

Harmoni 17.12.2007 13:46:45
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.