Son moda seksi denediniz mi?

Son moda seksi denediniz mi?

Moda, yeme-içme, gece yaşamı, hatta dekorasyon alanındaki trendler seks hayatımıza da yansıyor. En yeni trendlerin uyarlandığı, seks modasını takip edip modern zamanların heyecan fırtınasına kapılın!

Güncellenme tarihi:
Son moda seksi denediniz mi?
İnsanoğlunun daha mutlu yaşama konusundaki arayıştan sürüyor. Dönem dönem yeni trendlerin peşine takılıyor ve hayatımızı adeta güncelliyoruz. Peki; moda, yeme-içme, gece yaşamı hatta dekorasyon alanlarındaki yükselen trendleri seks hayatınıza uyarlamak hiç aklınıza geldi mi?

Ekonomik, toplumsal ve politik koşulların, meteorolojik verilerin, teknolojik gelişmelerin ve sanat akımlarının ışığında oluşan, değişimin ve yeniliğin en yakın dostu trendler doğal olarak seks hayatımıza da damgasını vuruyor. Değişen ve gelişen kadın erkek ilişkilerine paralel olarak farklı zamanlarda farklı cinsel eğilimler ortaya çıkabiliyor.


Bu seksi bilezikleri kelepçe yerine kullan!ERKEKLER ARTIK DAHA PASİF...

Trend avcısı Marian Salzman, önümüzdeki yıllarda erkeklerin sekste pasif bir rol oynayacaklarını söylüyor. Hayatın her alanında giderek daha fazla söz sahibi olan kadınların sekste de ön planda olmak istemeleri, yatakta da açık sözlü, agresif ve talepkar olmaları elbette çok normal.

Seksteki etkilerini hissetmeye başladığımız bu eğilimin; sosyal arenada kazanılan kadın-erkek eşitliğinin uzantısı olduğunu söylemek hiç de yanlış olmaz. Yukarıda da altını çizdiğimiz gibi hayatın farklı dallarında iz sürerek oluşan trendler aynı zamanda iç içe geçiyor ve birbirini etkileyebiliyor. Durağan bir ilişkiyi canlandırmak ve libidonuzu artırmak için seksteki en son trendleri gözden geçirmenizi öneriyoruz.


YAVAŞLAMAYI DENEYİN

Kaybolan geleneksel lezzet ve değerlere sahip çıkmak amacıyla Koma'nın tarihi Piazza di Spagna Meydanı'nda başlatılan slow food hareketi hızlı, sağlıksız ve kalitesiz yeme alışkanlıklarına savaş açıyor. Özellikle yoğun iş temposunda yemek yemeye vakit ayrılamaması sonucu tercih edilen fast food'a bir tepki olarak ortaya çıkmış slow food akımı. Yenilen besinlerin zevkine varmak, kökenlerini araştırmak, yiyecekler üzerinde gereksiz kimyasal ve teknolojik uygulamalar yapılmasına karşı çıkmak gibi ana hatları bulunan slow food, seks hayatını da etkiliyor.

Günümüzde aynı hızlı yemek yediğimiz gibi, hızla sevişiyor, kısa ve kalitesiz ilişkilerle yetiniyoruz. Bedenimizi kimyasal maddelerle doldurduğumuz gibi ruhumuzda da doyumsuz duygular biriktiriyoruz. Oysa hızlı ve tatminsiz şekilde yürüttüğümüz seks hayatımıza bir mola vererek, bize bedensel zevk dışında hiçbir şey katmayan, mutsuzluk ve hayal kırıklığı yaratan tehlikeli erkeklerden uzak durmaya çalışarak aşk hayatımıza çekidüzen verebiliriz.

Evet, belki uzun süre yatağımızda yalnız olacak, pazar sabahları yalnız uyanacağız. Ama en azından aldığımız yeni ve sağlıklı kararlarla tatmin edici ve kaliteli bir ilişki arayışına girebileceğiz. Bencil biri yerine bize değer verecek, birlikte iyi zaman geçirebileceğimiz, seks dışında da bir şeyler paylaşacağımız bir erkekle beraber olmak ruhumuza ve bedenimize mutlaka çok iyi gelecektir.

Kısaca biraz yavaşlamak, her gece dışarı çıkmak yerine evde, yakın dostlarla zaman geçirmek uzun vadede sizi mutlu edebilir. Karakteri, davranışları ve kişiliğiyle hayatımızı güzelleştirecek bir aşkı beklemenin hızlı ilişkilerden sonra son derece rahatlatıcı ve doyurucu geleceğini unutmamanızı öneriyoruz.

İş çıkışı seks >>>>
Araştırmacı seks >>>>
Ekolojik seks >>>>


Yayın tarihi: 27.04.2010
13421
YORUMLAR

bence hafta sonu yapılmalıı kimse olmicak evde deliler gibiiii

oktay yıldız 10.05.2010 14:05:34

ne seks nede egomuzu tatmin eden herşey sadece gecici heves asıl olan sevgi ve daimi aşk bulmak çok zor erkekler o işe kafasını taktıysa her şeyi yapar sonra ise uyur o işi yapana kadar onları kandaırın kadınlar

teget 07.05.2010 20:47:32

Sex hayvansal güdülerimizi doyurulmasıdır.Sevgi ise duygusal ve sevgi ihtiyacımızdır.Sex ağırlıklı bir ilişki yozlaşmaya,sevgi ağırlıklı ilişki ise mutluluğa,saygıya ve bütün sorunları çözmeye ve ya sorun etmeden yaşamaya sebep olur.O yüzden cinselliği kafanızda azaltıp sevgiyi kalbe olan değeri arttırın derim.Bir insan birini gerçekten seviyorsa ve sevdiği insan için cinselliği bırakması gerekiyorsa seve seve bırakabilir mutsuz olmaz ama hayata hep cinsel fantazi niyetine bakarsa ilişkileri hep fiyasko ile sonuçlanır.Hayvanla insan arasındaki farklar azaldıkça insanı suçluluklar mutsuz eder

Cankat Bilgiç 04.05.2010 17:12:21

bence seks kesinlikle tensel ve bir o kadarda ruhsaldır.tenselliğiyle vücüdunun salgısal ihtiyacını ruhsallığıylada doygunluğu yaşarsın. bu ikiside iki kişi tarafından aynı anda yaşanırsa asıl olması gereken ritmik ve sonsuza yakın uyumun en güzel haline yaklaşırsın.

optimumm 15.08.2009 21:23:36

bence seks sadece tensel bir olgu değildir..ruhla sevgiyle harmanlanınca gerçek ve unutulmaz olur..sıradan bir insanla ilişkiye girmek ruhsuz bedenle ilişkiye girmekten öteye gitmez..bence herşeyin kalitelisi olduğu gibi seksin de vardır ve aşkla sevgiyle yapılan seks en kalitelisidir..

marjolina 20.07.2009 22:36:33

herkes sokakta gordüğü kişiyle yatma hakkına sahiptir...

DeadAngel 07.07.2009 15:19:48

Ayten sana ne kadar katılıyorum bir bilsen:)

fatih112 26.06.2009 16:58:02

EVET SEVDİĞİN AŞIK OLDUĞUN EŞİNLE

AYTEN ÇAKMAK 25.06.2009 12:32:06

sex sitresin en iyi ilacıdır tabi işi bilenler için, ama sex için de moral iyi olması gerekir yoksa işkenceye dönüşür bence

cikcik37 23.06.2009 10:46:12

iş çıkışı sex evde olur.aygül arkadasım.eşinle olur dısarıda baskasıyla deil.sex yapıpta eve gitmek diye birsey yok.kapıyı açar açmaz yarım saat süren birsex harika gelir insana.

kairi07 19.06.2009 00:29:53
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.