Seksi Rüyalarınızın Gizli Şifreleri

Seksi Rüyalarınızın Gizli Şifreleri

Gördüğümüz açık saçık rüyalar aslında seksin kendisini temsil etmiyorlar. İşte, bazı tipik örnekler ve işaret ettikleri derin konular...

Güncellenme tarihi:

Açık saçık kimi rüyalar içinizi açsa da bazen kabus gibi olabilir. Ayrıca bu düşlerin hiçbirinin gerçek hayatta seksin kendisini temsil etmediklerini de vurgulamak gerekiyor. Bu rüyalar yalnızca beyninizin, seçtiği birer sembolden ibarettir. The Complete Dream Book (Rüyalar Kitabı) isimli kitabın yazarı Gillian Holloway, seksi rüyaların bilinçaltının en derinlerinde gömülü olan korku ve arzuları temsil ettiğini belirtiyor. Bu sıradan düşlerin, içinizde halledemediğiniz problemlerle baş etmenizi sağlayabileceğini biliyor musunuz?

ESKİ SEVGİLİNİZLE SEKS

Eski bir sevgilinizle seviştiğinizi görmek, kendinizi ona karşı bir şeyler hissedip hissetmediğiniz konusunda sorgulamanıza neden olur. Ancak durumun aslı böyle değildir. Holloway e göre, rüyanızda gördüğünz eski erkek arkadaşınız, şu anda beraber olduğunuz kişiyi temsil eder. Bilinçaltınız, daha önce yaşamış olduğunuz yoğun aşkı flört etmeye başladığınız kişiyle özdeşleştirmeye çalışır. Eğer rüyanızda romantik duygular da işin içine giriyorsa bu mükemmel bir durum diyebiliriz. Ancak aklınızda canlandırdığınız eski sevgili size iyi davranmıyorsa, bu durum şu anda beraber olduğunuz kişinin eski sevgilinizin kötü özelliklerinden birini aldığına işaret ediyor olabilir.KIZ ARKADAŞINIZLA SEKS 

Eğer heteroseksüelseniz ve rüyanızda bir kadınla seviştiğinizi gördüyseniz bu, cinsel tercihlerinizin değiştiği anlamına gelmez. Bu düşler çoğu zaman bir arkadaşlığı ön plana çıkarmakla ilgilidir. Gerçek hayatta bir kadına karşı duygusal yakınlık hissetmeniz rüyalarınızda onunla fiziksel bir bağ kurduğunuzu görmenize sebep olabilir. Yani, yakın bir kız arkadaşınızla yaptığınız uzun ve samimi bir sohbetten veya yeni bir arkadaş edindikten sonra, rüyalarınızda onunla beraber olduğunuzu görmeniz oldukça doğal.

ALDATMAK

Rüyada sevgilinizi aldattığınız zaman yaşadığınız türde bir korku ve utanç duygusunu yaşamak, yakın zamanda gerçek hayatta hissettiğiniz bir pişmanlığa işaret eder. Belki ona yalan söylemiş veya başka bir erkekle flört ederek bazı sınırları aşmış olabilirsiniz. Eğer rüyanızda erkek arkadaşınız sizi aldatıyorsa, bu durum duygusal hayatiniz konusunda pek rahat olmadığınızı düşündürebilir. Holloway, yeni bir ilişkide onun size sadık olup olmadığı konusunda emin olamayabileceğinizi belirtiyor. Ancak uzun zamandır beraber olduğunuz kişinin, size eskisi kadar fazla ilgi göstermemesi sizi aldattığı anlamına gelmeyebilir. Çok zamanını alan yepyeni bir işe başlamış olabileceğini unutmamaya çalışın.KORUNMASIZ SEKS

Rüyanızda prezervatif kullanmadan seks yaptığınızı ve cinsel yolla bulaşan bir hastalık kapmış olabileceğinizi görmek, uyanana kadar soğuk terler dökmenize sebep olur. All About Dreams (Rüyalar Hakkında) isimli kitabın yazarı Gayle Delaney, kendinizi duygusal olarak korunmasız olup olmadığınız konusunda sorgulamanızı öneriyor. Belki de erkek arkadaşınıza tamamen güvenmiyor veya yeni bir ilişkide işlerin ciddileşmesinden korkuyor olabilirsiniz.

GARİP BİR EŞLE SEKS

Şişman patronunuz veya yan dairedeki ev kadını... Asla istemeyeceğiniz biri ile ilgili gördüğünüz seksi rüyanın anlamı nedir? Holloway'e göre, onları arzulamiyor olsanız bile sahip oldukları başka bir şeye imreniyor olabilirsiniz. Belki patronunuzdan terfi bekliyor veya evlenmeyi düşlüyorsunuz. İyi haber şu ki, bu rüyayı ancak bir amaca ulaşmak üzere olduğunuzda görürsünüz.CİNSEL ANLAMDA ZORLANMAK

Rüyanızda bir şeye zorlandığınızı görmeniz (örneğin partneriniz ona oral seks yapmanız için kafanızı aşağıya doğru itiyorsa), kendinizi bir konuda güçsüz hissettiğinizin habercisidir. Delaney'e göre, bu durumda partnerinize karşı koyduğunuzda çok önemli bir şey kaybetmekten korkuyor olabilirsiniz. Tecavüzle ilgili rüyalar ise elbette herkes için diğerlerinden daha da sinir bozucudur. Eğer daha önce tecavüze uğramadıysanız, bu tür rüyalardan korkmanıza gerek yok. Holloway, bu tarz rüyaları hayatınızda, aranızda muhteşem bir kimya olduğunu hissettiğiniz ancak henüz seks yapmadığınız bir erkek olduğu zaman görebileceğinizi belirtiyor. Bu tür rüyalar, bir başkasının sizin rahatlama alanınıza girdiğini gösteriyorlar. Korku hissetmenize rağmen, aslında bu durum sizin de hoşunuza gidiyor. Bu tür bir durumdan zevk aldığınız için kendinizi suçlamamaya çalışın.

SEKS SEMBOLLERİ

İşte görünürde masum olan bazı düşlerin erotik yorumları...

Uçmak:

Bu tür rüyaları genel olarak orgazm olduktan sonra görebilirsiniz, çünkü tepe noktasına ulaştıktan sonra yaşanan duyguları temsil ederler.Asansörle aşağı-yukarı inip çıkmak, asla gitmek istediğiniz yere varamamak:

Seks yapmak istiyorsunuz ve iştahınızı bir türlü bastıramıyorsunuz. Bu rüya genel olarak beraber olmaya başladığınız ancak henüz seks yapmadığınız bir erkekle ilgilidir.

Yatağınıza giren veya boynunuzun etrafına dolanan bir yılan:

Bu sinsi ve tehlikeli yaratığı görmek, bir erkekle seks yapmak istediğinizi gösteriyor. Ancak ilişkide tüm kontrolü ona kaptıracağınız konusunda endişeleniyorsunuz.

Yayın tarihi: 12.05.2014
48994
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.