Seks ateşini yak

Seks ateşini yak

Yatağa girmeden önce baş ağrınızın yaklaştığını mı hissediyorsunuz? Rahat olun, libido yükselten tavsiyelerimizle yatakta şehvet rüzgarları estirebilirsiniz.

Güncellenme tarihi:
Seks hileleri

Size önsevişme sürenizi kısaltmanızı önermiyoruz (erkek dergilerinde bu tarz öneriler bulabilirsiniz). Sadece daha hızlı olabilmeniz için hileler sunuyoruz.

1. Yarım saat yalnız kalın ve partnerinizle buluşmadan önce mastürbasyon yapın. Bu daha hızlı bir başlangıç yapabileceğiniz anlamına geliyor. Böyle
ce orgazma daha çok yaklaşabilirsiniz.

2. Kendi seks sembolünüzü yaratın, seks sırasında anahtar sözcüklerinizi partnerinize söylerseniz, seksi uzun bir şarkıya çevirebilirsiniz. Bu sembol sizin seks sırasında daha yaratıcı olmanızı sağlayabilir, hiç beklemediğiniz kadar zevkli anlar yaşayabilirsiniz.

3. Konuşmak çok önemli. Nasıl en sevdiğiniz yemekler hakkında konuştuğunuzda karnınız aniden acıkıyorsa, partnerinizle cinsel yaşamınız hakkında konuşursanız aynı etkiyi görebilirsiniz. Yatakta ne istediğinizi konuşmak cinsel arzularınızı arttıracaktır.

4. Beş duyu organınızı kullanın, sadece bir duyu organınız üzerinde konsantrasyon kurmanız yeterli değil. Mesela gözlerinizi bağladığınızda partnerinizin hangi bölgelerinize dokunduğunu göremediğinizden zevk alabilmek için daha fazla zamana ihtiyacınız olacaktır.
Yayın tarihi: 13.12.2005
2035
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.