Oyna benimle!

Oyna benimle!

Son zamanlarda seks hayatınızın çok monotonlaştığını mı düşünüyorsunuz?

Cevabınız 'evet'se size önerebileceğimiz birkaç küçük yatak oyunumuz var. Duymaya hazır mısınız?

Kase oyunu
Oyun için gereken malzemeler:


- Kağıt
- Kalem
- Kase
- Hayal gücü

Bir gece siz ve partneriniz hazırladığınız küçük kağıtlara hayalinizdeki cinsel fantazileri yazın. Burada önemli olan yazdıklarınızı birbirinize göstermemeniz. Tüm fantazilerinizi kağıda döktükten sonra bu kağıtları bir kasenin içine atın ve her gece biriniz kasenin içinden bir kağıt alın ve orada yazan fantaziyi uygulayın.

Fantazilerinizi yazarken hayalinizdeki hkayenin nerede ve hangi karakterler arasında geçeceğini de kurgulamanız ve fantazinin detayları olarak oraya yazmanız önemli. Bu oyunun en büyük özelliği limitlerinizi sonuna kadar kullanmanıza olanak sağlaması. Ayrıca kaseyi bir ödül aracı olarak da kullanma imkanınız var. Örneğin partneriniz terfi ettiğini öğrendi. O akşam kağıt seçme sırasını ona verebilir ve terfisini yatağınızda bu özel oyunla kutlayabilirsiniz.

Saklambaç
Oyun için gereken malzemeler:


- Saklamak için kullanabileceğiniz herhangi birşey.
- Hayal gücü
Öncelikle seçtiğiniz nesneyi ilk olarak kimin saklayacağını belirlemek için zar atın. Saklayıcı olan kişi nesnenin üzerine bulan kişi için bir not yapıştırarak bunu evin herhangi bir yerine saklasın. Nesnenin üzerine yapıştırılan notta nesneyi saklayan kişinin fantazisi yazıyor. Dolayısıyla nesneyi arayan taraf onu bulduğu zaman üzerinde yazanları uygulamak durumunda. Nasıl ama, eğlenceli öyle değil mi?

Körebe
Oyun için gereken malzemeler:


- Partnerin gözlerini bağlamak için kullanılacak yumuşak bir kumaş parçası.
- Partnerin oyun için dokunması gereken kürklü, ipek materyaller.
Öncelikle kimin gözlerinin kapanacağına karar vermek için kura çekin. Kaybeden tarafın gözleri bağlandıktan sonra 10 tane obje bularak partnerinizin bu objelere dokunmasını sağlayın. Ödül sınırını belirleyin ve doğru tanımladığı obje sayısına göre onu ödüllendirin. Dokunduğu 10 materyal içine kendi vücudunuzun bazı kısımlarını da katarsanız oyununuz daha zevkli olacaktır.

Yetişkinler için Scrabble
Oyun için gereken malzemeler:


- Scrabble

Partnerinizle scrabble oynamayı seviyor musunuz? Bu oyunu zevkli bir seks fantazisine çevirmeye ne dersiniz? Tek yapmanız gereken kaybettiğiniz her oyunun sonunda ceza olarak üzerinizden bir parça kıyafet çıkarmak. Karşı tarafı deli etmek için iyi bir fırsat değil mi ?
Yayın tarihi: 14.09.2005
4770
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.