Erkeklerin yeni seks günlüğü!

Erkeklerin yeni seks günlüğü!

Modern erkeğin sınırlı zevk kapasitesinin bir adım ötesine geçmeye ihtiyacı var.Çünkü duygusal dünyasını kolaylıkla veremeyen erkek için seks hakkındaki değişiklikleri de ifade edebilmek o kadar kolay değil. Peki, bu yeni talepler ya da değişiklikler nedir?

Güncellenme tarihi:

-Neye ihtiyaçları var?
Kadınları tatmin etmeye, ama gerçekten tatmin etmeye…
-Neden buna ihtiyaçları var?
Erkeklerin sadece kendilerini düşündükleri ve kadının sevişmeden zevk alıp almamasını umursamadıkları, en azından günümüzde doğru değil. Onlar da seksi geçek bir paylaşım olarak yaşamak istiyorlar ve birlikte oldukları kadını tatmin ettiklerini gördükleri zaman kendileri de tam anlamıyla tatmin oluyorlar. Bu gerçekleşmediğinde ise cinsellik onlar için mastürbasyonu andıran basit bir rahatlama olarak kalıyor ve ne yazık ki mutluluk da getirmiyor.

-Neye ihtiyaçları var?
Partnerlerinin geçmiş deneyimlerinden faydalanmaya…
-Neden buna ihtiyaçları var?
Eskiden erkekler birlikte oldukları kadının cinselliğini başka birileriyle paylaştığını bilmeye tahammül edemezdi. Bunun altında yatan sebep basitçe kıyaslanma ve yetersiz olma korkusuydu. Oysa günümüzde erkekler bedenini iyi tanıyan, bilinçli, yatakta ne istediğini bilen ve bunu ifade edebilen kadınları tercih ediyor. Kesinlikle partnerlerine öğretmenlik yapmak gibi bir niyetleri yok! Bekaretin tabu olmaktan çıkmasıyla birlikte erkekler, partnerlerinin geçmiş deneyimlerinin bir avantaj olduğunu fark ettiler.

-Neye ihtiyaçları var?
Yatakta herhangi bir şeyi en az bir kez deneyebilecek bir partnere…
-Neden buna ihtiyaçları var?
Bir erkek ister her tarafınızı kremaya bulamak istesin, ister arabada seks yapmak, asıl istediği ortak cinsel hayatınızı yeni deneyimlerle renklendirmek ve monotonluktan kurtarmaktır. Onun fantezileri karşısında çekimser kalabilirsiniz ama denemeden karar vermeyin. Bundan hoşlanmıyorum demek, bundan hoşlanacağımı sanmıyorum demekten daha sağlam ve temellidir. Kesinlikle başkalarının hikayelerinden de yola çıkmayın. Unutmayın cinsel zevkler son derece kişiseldir ve kız arkadaşlarınızın anlattıkları bir rehber sayılmaz. Yatakta size kendinizi nasıl hissettireceğini bilmediğiniz yenilikleri duyar duymaz reddetmeyin. Merak etmeyin, açık fikirli olmanın zararını görmezsiniz.

-Neye ihtiyaçları var?
Kadınların seks konusunda biraz daha ketum olmalarına…
-Neden buna ihtiyaçları var?
Erkeklerin bir araya geldikleri zaman sadece seksten ve kadınlardan konuştukları sanılır ama bu büyük bir yanılgı. Çünkü inanın “Of, Monica Belluci çok seksi!” demesiyle bir önceki gece yaşadığı ilişkisini anlatması aynı şey değil. Erkekler genel anlamda seksten bahsederken kendi tecrübelerinden bahsetmezler. Oysa kadınlarda durum farklıdır. Kadın kadına sohbetlerin başlıca konusu kişisel seks sohbetleridir. Özellikle de ayrıldıktan sonra arkalarından sonra arkalarından cinsel performanslarını sağa sola yayan kadınlardan nefret ediyorlar. İki kişi arasında yaşanan özel bir deneyimin iki kişi arasında kalmasını istiyorlar.

Yayın tarihi: 02.10.2013
85242
YORUMLAR

Ne kadarda meraklısınız cinselliğin tabu olmaktan çıkmasına...

Hüseyin Mutlu 12.03.2014 16:47:41
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.