En Ateşli Seks Tüyoları!

En Ateşli Seks Tüyoları!

Seksi önerilerimiz, memnun olma ve memnun etme konusundaki becerilerinizi çok ilerletecek...

Güncellenme tarihi:

Ön sevişme önemli!

Seks terapistleriyle yapılan bir ankete göre, birleşme süresi 3-13 dakika arasında değişiyormuş. Ortalama bir erkeğin yedi-sekiz dakika dayandığını düşününce bu çok iyi bir haber. Rekor kırma hırsından vazgeçip ön sevişmeye yoğunlaşmalısın. Böylece her ikiniz de daha çok zevk alacaksınız.

Saklambaç oynayın!

Sen saklan, o da seni arasın. Seni bulduğu yerde canı ne isterse onu yapın. "Games for Grownups" kitabının yazarı Leigh Anderson, çocuk oyunlarının çok seksi olabileceğini belirtiyor.Çoraplarını bile çıkarma!

Hollanda'da bir üniversitede yapılan araştırmaya göre, rahat bir ortamda seks yapan çiftlerde yüzde 30 orgazm sıçraması gözlemlenmiş. Araştırmacılar ne kadar rahatsan, o kadar süper bir orgazm yaşayacağın konusunda hemfikir.

Dominant kadın...

"She Comes First "kitabının yazarı Doktor lan Kerner, kadınların genelde daha teslimiyetçi davrandığını ve yatakta daha dominant bir role bürünerek sıradanlıktan kurtulabileceğini belirtiyor: "Vamp kadınlar gibi deri korseler giyip kırbaç sallamak zorunda değilsin, eşinin senden beklemeyeceği bir hareket yapman yeterli olacaktır. Mesela seks oyununu sen başlatabilirsin." İşte sana üç öneri: - Esaret; Halat ve eşarplar yerine onu kelepçele. Hiçbir yere kaçamayacak! Gözlerini de bağlamayı unutma.
- Kravat da olabilir; Eğer erkeğin köle olmak konusunda emin değilse o zaman onu etkisiz hale getirmek için gevşekçe bağlanmış bir kravat kullanabilirsin, böylece canı isterse kaçar gider...
- Kokunu kullan; Gözlerini üstünden yeni çıkmış gömleğinle bağlamalısın. "How Sex Works "kitabının yazarı Doktor Sharon Moalem, kadın kokusunun etkili bir afrodizyak olduğunu hatırlatıyor.

Ayna karşısında...

Toronto Bağımlılık ve Ruh Sağlığı Merkezi'nde yapılan bir araştırma, kadın psikolojisinin sanıldığından daha görsel olduğunu ortaya çıkarmış. Seks esnasında kendini seyrederek daha çabuk uyarılacaksın.

Kaygan ve soğuk...

Kayganlaştırıcıyı buzluğa koy. Soğukluk sana daha fazla haz verecek.
Aşık olduğun kişiyle seviş!

Yapılan araştırmalar dahilinde, kadın da erkek de partnerlerine aşık ve sıkı bir bağla bağlı iseler sekslerinin daha körükleyici olduğunu bildiriyor. Ateşli seks kurallarının başında kuşkusuz bu geliyor.

Kavga sonrası mutlaka seks!

"Touch Me There! A Hands-on Guide to Your Orgasmic Hot Spots" kitabının yazarı Yvonne K. Pulbright, alevli tartışmaların uyarıcı etkisini vurguluyor: " Kavga esnasında beden ön sevişmede uyarılmış gibi tepki veriyor, tansiyon yükselirken kaslar geriliyor, soluma hızlanıyor.

Kavga sonrası seks oldukça ateşli olur, bunun nedeni sadece fiziksel değil aynı zamanda da psikolojik; sevgiline haddini bildirmiş ve onu ele geçirmiş gibi hissediyorsun."
Duvara karşı!

hızlı seks oyunları ateşi körükleyen en önemli etken! Ani hareketle onu duvara yasla ve soymaya başla! Bu pozisyonda oral seks ikinizi de doruklara taşıyacak!

Mola!

Zirveye çıkmadan az evvel soluklanmakta fayda var. Birkaç saniye ya da dakika dinlenip yeniden başlayın. Bunu bir ya da birkaç sefer uygulayabilirsin. Bodansky böyle yaparsan zirve noktasının çok daha keyifli olacağını söylüyor.

Yayın tarihi: 28.11.2012
252576
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.