Cinsel Zeka Semineri'ne davetlisiniz!

Cinsel Zeka Semineri'ne davetlisiniz!

Siz de 'cinsel mutluluk önemlidir' diyorsanız; 9 Mayıs'ta Harbiye Askeri Müze'de buluşalım!

İlki geçen yıl gerçekleşen ve yoğun ilgi gören, bu sene e-kolay.net'in de iletişim sponsoru olduğu Cinsel Zeka Semineri cinsellikle ilgili aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulmanızı sağlıyor ve sizi dünyaca ünlü aile terapisti Dr. Marty Klein ile buluşturuyor: "Ona her şeyi sorabilirsiniz!"

Focus Dergisi ve 36saat.com işbirliği ile düzenlenen seminere Türkiye'den de ünlü konuklar katılıyor.

Zeka Katsayısı (IQ) ve Duygusal Zeka'dan (EI) sonra dünya genelinde en çok konuşulan kavramlardan biri olan Cinsel Zeka (SI); cinsellik konusunda bilgilenmeyi, kendini kabullenmeyi, ifade edebilmeyi, cinsel hakları bilmeyi ve sorumluluk duymayı gerektiriyor. Kısaca; cinsel zeka cinsellik konusunda insanları bilinçlendiriyor.

Mutlu bir cinsel yaşam, mutlu bir toplumun da aynası. Cinsel mutluluk, cinsel sağlık gibi kavramların da tartışılacağı seminerde; cinselliği doğru ağızlardan, doğru şekilde öğrenmenin ve paylaşabilmenin yolunu bulabileceksiniz. Cinsellik hakkında bilgili olmak; daha iyi hissetmenin, yaşam kalitesini arttırmanın ve mutlu bir ilişkinin ilk adımı olabilir.

Dr. Marty Klein Kimdir?

Dr. Marty Klein 24 yıldan uzun bir süredir, evlilik ve aile danışmalığının yanı sıra cinsel yaşam terapistliği de yapıyor. Dr. Klein tüm dünya genelinde verdiği seminerlerde cinsellikle ilgili bilgileri paylaşıyor, insanların, kendilerini cinsel açıdan yeterli ve güçlü hissetmelerine yardımcı oluyor, çiftlerin cinselliklerini sağlıklı bir şekilde keşfetmelerini ve ifade etmelerini destekliyor.

Daha fazla bilgi için lütfen; ve sitelerini ziyaret ediniz.
Yayın tarihi: 08.05.2006
1302
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.