Özgürlüğün Renkle Dansı!

Özgürlüğün Renkle Dansı!

Derishow “Özgürlüğün renkle dans ettiği” ilkbahar tasarımlarında 2015 kadınına yepyeni sokak ayrıcalıkları sunuyor...

En son üretim teknolojileri ile çok özel malzemeler, kıpır kıpır renkler, evreni tazeleyen bahar enerjisi, güçlü Derishow tasarım anlayışı ile harmanlanıp 2015 İlkbahar giysilerine hayat veriyor. Derishow’un 2015 renkleri arasında; derin su mavileri, yosun renkleri, sıcak çöl bejleri, baharat sarıları, zümrüt, mercan, akik, ametist gibi enerji taşı yansımaları, lacivert, mavi, kırmızı gibi Akdeniz esintileri, duru beyaz ve sexy siyahlar öne çıkıyor.

Hafif Yaz Derileri, Tül Hafifliğiyle Buluşuyor

Davetkarca göz kırpan Derishow 2015 ilkbahar tasarımlarında; lazer teknolojisi ile şekillenen nefes alan deriler, natürel kalın Western süetler, çift yüzlü, iki renkli süetler, baharın hafifliğini yansıtan tüller, güneşten bir parça taşıyan saten detaylar ve hafif yaz kotonları gibi tamamlayıcılarla bütünü yakalıyor. Bu ilkbahar şölenine; düz terlikler, sandalet ve eğlenceli espadriller de eşlik ediyor.

Özgür, Rahat, Eğlenceli ve Kıpır Kıpır

2015 baharında renklerin enerjisine sahip olan Derishow kadını, stilini özgür dağınıklıklar, eğlenceli rahatlıklar, Oversize yorumlar, Casual maxiler, şehir maceraları için konstrüktif süetler ve kıpır kıpır ruhu için püskül yorumlarıyla bütünlüyor. Yaratıcılık şampiyonu yaz pantolonları, trençler ve çalçene renklerle buluşan jeanlar de bu şıklığın tamamlayıcısı oluyor.

Yayın tarihi: 03.04.2015
4310
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.