Mahmure

Alışveriş

Alışveriş

Keskin Color'dan Kelebek Desenli Bloknot Koleksiyonu

Keskin Color'dan Kelebek Desenli Bloknot Koleksiyonu

Kırtasiye sektörünün öncü ismi Keskin Color, kelebek zarafeti ve güzelliğini, cıvıl cıvıl, yaza özel bloknot koleksiyonuyla sizlerle buluşturuyor.

Kelebekler; tarifsiz güzellik ve zarafetleri sayesinde doğanın en ilginç ve en narin eserleri. Doğanın yeniden doğuşunun ve özgürlüğün de sembolü olan kelebekler, 50 yıllık deneyimi ve üstün kaliteye sahip ürünleri ile kırtasiye sektörünün öncü ismi Keskin Color’ın yaza özel olarak hazırladığı bloknot koleksiyonunda yazacağınız satırlara konuyor.

Hayallerini satırlara taşıyanlar, onların kelimelerle nasıl birer kelebeğe dönüştüğünü çok iyi biliyor. Kırtasiye sektöründe çok özel ürün serileri ile adından söz ettiren Keskin Color, şimdi kelebek desenli bloknot koleksiyonuyla hem yaza hem de yazı yazmayı sevenlerin hayatına renk katıyor. Özellikle tatile gidenlerin yanlarında kolayca taşıyabilecekleri küçük ebatlarıyla dikkat çeken bloknotlar, yaz boyunca gezilerinizde yaşadığınız maceraları not edebilmenize, doğanın verdiği ilhamla aklınızdakileri kağıda dökmenize olanak tanıyor. Acil durumlarda daima yanınızda olacak kelebek desenli bloknotlar, üstün kalitesi ile de fark yaratıyor.

Keskin Color’ın çok özel kelebek serisi, seçkin kırtasiyelerde ve zincir mağazalarda sizleri bekliyor…

3635
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.