Kariyer Stilinizde Renkli ve Sağlam Adımlar

Kariyer Stilinizde Renkli ve Sağlam Adımlar

2015 İlkbahar- yaz koleksiyonlarının eşsiz birer parçası olan renkli deri topuklu ayakkabılarla “G.Ö.N” kariyer basamaklarını tırmanan hanımların göz bebeği oldu.

Özgür ve sofistike ruhu temsil eden stiletto modelleriyle zarifliğin ve şıklığın simgesi olan ve günlük yaşamda dahi kullanılagelen topuklu ayakkabı modellerine doğal, renkli ve yumuşak bir dokunuş gerçekleştirerek kadınların güzelliklerinin değişmez bir parçası olacak.
Kullanmış olduğu gerçek deri, insan sağlığına zararlı katkı maddelerinin kullanılmaması, tamamıyla el işçiliğiyle üretilmesi ve egzotik hayvan derilerini (Yılan, Anakonda, Domuz, Timsah) kullanmayarak çevreye duyarlı bir yaklaşım sergilemesi, hem moda severlerin hem de doğallıktan vazgeçemeyen hanımların gözdesi olmaya, 2015 yılının en çok tercih edilen markalarından birisi olmaya aday gösteriliyor.
Güzel, Özel, Nitelikli

Mottosuyla hareket eden “G.Ö.N” 1997 yılından bu yana üretmiş olduğu hakiki deri ayakkabılarla kalite çizgisini bozmadan Türkiye’nin her yerine şıklığın simgesi ayakkabılarını online alışveriş sitesi “gon.com.tr” adresinden ulaştırabilmektedir.
2 Hafta içerisinde Sonbahar- Kış koleksiyonunu moda severleriyle buluşturacak olan “G.Ö.N” 2015-2016 dönemlerinde de en çok konuşulan markalardan birisi olacak gibi görünüyor.

Yayın tarihi: 24.08.2015
6642
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.