Çocukluğumuzun Anıları Hoş Kokulu Hanımeli ile Canlanıyor

Çocukluğumuzun Anıları Hoş Kokulu Hanımeli ile Canlanıyor

Hoş kokulu hanımeli çiçeği, her akşam saat:19.00’da yaydığı kokusuyla bilinir. Bu özelliğinden ilham alan “Selin Hanımeli 19:00”, mevsimler değişse de ılık yaz akşamlarını yaşatmaya devam ediyor.

Öyle kokular vardır ki, çocukluğunuzun geçtiği sokakta bulursunuz bir anda kendinizi. Apartmanların bahçelerinde veya mahalle aralarında sıklıkla karşılaştığınız sarı ve beyaz renkli çiçeğin kokusu gelir birden burnunuza. Narin ve hoş kokulu hanımelinden başkası değildir bu çiçek. Selin “Hayatın Kokusu” serisinde yer alan Selin Hanımeli 19:00 kokusuyla tam da bizi çocukluğumuzdaki anılara ve ılık yaz akşamlarına götürüyor.

Yüzyılı aşan tarihi ve tecrübesiyle hatıralarımızda bıraktığımız kokuları bugünlere kazandıran Selin, doğadan ilham aldığı “Hayatın Kokusu” serisiyle doğal ve saf yaşamı evlere taşıyor. Ardıç, Bahçe Gülü, Lavanta ve Sığla seçenekleri de bulunan seri kare, silindir, spreyli formatlarında olup Selin silindir ambalajlar Migros’a, 100 ml’lik pump formatı ise Watsons’a özel raflarda.

Yayın tarihi: 19.09.2018
5197
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.