Burcu Esmersoy İtalya'da Calzedonia Şovuna Katıldı!

Burcu Esmersoy İtalya'da Calzedonia Şovuna Katıldı!

Calzedonia, 2015 yazı için hazırladığı bikini ve mayoları İtalya’nın Verona kentinde düzenlediği şovla tanıttı. Podyumun büyülü bir ormana dönüştüğü şovu izleyenler arasında Burcu Esmersoy da vardı...

Dünyanın dört bir yanından moda basınının ve ünlülerin izlediği defilenin konukları arasında Türkiye’den Burcu Esmersoy da vardı.Calzedonia’nın Türkiyedeki marka elçisi olan Esmersoy, şovu moda blogger’ı Meriç Küçük(Maritsanbul) ve diğer ülkelerden şov için gelen ünlülerle birlikte izledi.

Diğer ülkelerden gelen ünlüler arasında ise Melissa Satta, Nadine Leopold, Ana Sofia Martins, Ester Izsak gibi isimler yer aldı.Calzedonia’nın her sene düzenlediği ve artık gelenekselleşen defilesi bu sene de adeta bir şova dönüştü.

Işıklar, sesler, baş döndürücü renkler, geometrik elementler, tüyler, çiçekler ve kelebeklerle birleşerek canlı, enerji dolu ve cesur atmosfer oluştururken koreografi ve efektler büyülü bir ormanı anımsattı.Parlak ve floresan renklerdeki, tropikal ve cangıl desenli tasarımlar adeta yaşayan bir orman havasına bürünen podyumdaki yerini aldı.

Yayın tarihi: 17.04.2015
7408
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.