Yemek

Piyale'den meyve suları

Piyale'den meyve suları

Piyale şimdi de meyve suyu sektörüne el attı. Sofraların gözbebeği olan Piyale, artık Piyale Form Nektar, % 100 Saf Meyve Suyu, Piyale Nektar ve Piyale Remix Nektar olmak üzere dört ayrı seçenekle karşımıza çıkıyor.

Formunuzu Piyale Form Nektar ile koruyun

Formunu korurken lezzetten de vazgeçmeyenlerin tercihi olan Piyale Form Nektar çilek, frambuaz ve frenk üzümü karışımıyla bir devrim yaratıyor.

Gerçek tatlar % 100 Saf Meyve Suları'nda

Piyale % 100 Saf Portakal Suyu, Piyale'nin benzersiz lezzetini gerçek portakal suyu tutkunlarının beğenisine sunuyor. Saf portakal suyunu diğer lezzetlerle birarada denemek isteyenler ise Piyale Portakal-Ananas-Elma saf karışık meyve suyundan vazgeçemeyecek.

Yeni alışkanlığınız Piyale Nektar

Piyale tarafından doğal meyve lezzetine en yakın şekilde üretilen Piyale Nektar, alışkanlık yaratırken şeftali, vişne ve kayısı nektarları ise tüketicinin kalbine sesleniyor.

Şaşırtıcı karışımlar

Portakal-Muz, Portakal-Mango ve Karışık meyve Nektarı-Vitaminli çeşitleriyle Piyale Remix Nektarlar pazarda bir ilke imza atıyor.
Yayın tarihi: 22.09.2003
1557
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.