Yemek

Hem çiçek hem çikolata

Hem çiçek hem çikolata

Bonnyfood Lezzet Çiçekleri, Bayram'a özel "bayram şekerleri" üretti. İçi birinci sınıf çikolata ve badem dolu, dışı milenyum şekerleme kaplı çikolatalı çiçek aranjmanları, bayram'da sevdiklerinizi mutlu etmeye birebir.

Hem çiçek hem çikolata
Birbirinden lezzetli kek, kurabiye, çikolata ve meyvelerden oluşan çiçek aranjmanlarıyla uzaktan hediye göndermede fark yaratan Bonnyfood Lezzet Çiçekleri, Bayram için hem lezzetli hem çiçek görünümlü bayram şekerleri üretti. İçi birinci sınıf çikolata ve badem dolu, dışı milenyum şekerleme kaplı çikolatalı çiçek aranjmanları, rengarenk görünümleriyle sevdiklerinizi büyüleyecek.

Bayramlarda kutuda şeker ve çikolata götürmek artık eskide kaldı. Bonnyfood'un çikolata çiçekleri, lezzeti ve görselliğiyle fark yaratmanızı sağlayacak.

Birinci sınıf çikolata, badem ve milenyum şekerlemeden imal edilen çikolata drajeleri, tek tek elde süslenerek çiçek formu verilip özel vazo, saksı ve kutulara yerleştiriliyor. Siparişiniz üzerine üretilen aranjmanlar istediğiniz saatte sevdiklerinize özel ambalajında teslim ediliyor.

Sevdiklerinizi şaşırtacağınız Bonnyfood Lezzet Çiçekleri'nin Bayram'a özel aranjmanlarını www.bonnyfood.com
veya 444 13 71'den sipariş verebilirsiniz.

Advertorialdır.
noadpop
Yayın tarihi: 06.09.2010
4455
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.