Yemek

Formunuzu korumanın en leziz yolu...

Formunuzu korumanın en leziz yolu...

Piyale form ürünleri formuna özen gösterenlerin yeni gözdesi...

Piyale'nin en özel markalrından Piyale Form, eşsiz form ürünleriyle formunu korumak isteyenlere lezzetli alternatifler sunuyor. Makarna sevenlerin vazgeçemediği Kepekli Spagetti ve yalnızca Piyale'de bulunan Diet lifli Spagetti makarnanın keyfini her öğün sürdürebilmeniz için. Vücut direncini artıran, B vitamini katkılı ve kolay çözüleibilen diyet lifleriyle zenginleştirilmiş Piyale Form makarnalar hem çok sağlıklı, hem de son derece leziz.

Piyale Form Kepekli Spagetti formunu korumak isteyen herkesin bir numaralı tercihi olurken, farklı lezzeti ile de makarna tutkunlarına yeni bir seçenek sunuyor.

Piyale Form Diet Lifli Spagetti ise sağlıklı beslenmek isteyen ve aynı zamanda ağız tadından vazgeçmeyen herkesin favorisi olacak. Piyale Form Diet Lifli Spagetti vücudun doğal direncini artıran, sağlıklı ve dengeli beslenme iç in son derece önem taşıyan bitkisel lifler içeriyor.

Piyale Form'un sunduğu ilklerden birisi de Piyale Form Nektar. Enerjisi azaltılmış olan Piyale Form Nektar çilek, franbuaz ve frenk üzümü karışımından oluşuyor.

Piyale Fornm, Piyale'nin, tüketicisini yıllara dayalı güçlü bağlarla her zaman düşündüğünün en güzel kanıtı. Türk insanının damak zevkini ve yemek kültürünü yakından tanıyan Piyale, Piyale Form ürünleri ile size hem alıştığınız yemek keyfini yaşatıyor, hem de formunuzu koruyor.
Yayın tarihi: 02.10.2003
1071
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.