Yemek

Balıklamada'da teras keyfi başladı...

Balıklamada'da teras keyfi başladı...

Akdeniz ve Türk mutfağının eşsiz tatlarını Balıklama'nın muhteşem manzaralı terasında tatmaya ne dersiniz?

Balıklama'da teras keyfi başladı. Yeniköy'deki eşsiz manzaralı konumuyla İstanbulluları bu güzelliği paylaşmaya davet ediyor.

İstanbul yaza merhaba derken, Balıklama Restoran, deniz ürünleri sevenlere çok özel mönüsüyle Türk ve dünya mutfağından örnekler sergiliyor. Üç katlı restoranının üst katındaki terasta 150 kişiye aynı anda servis yapılabiliyor. Yenilenen dekorasyonu ve uzman personeliyle balık ve deniz ürünlerinin her çeşidini özel bir mutfaktan tatma şansını bulacağınız Balıklama, sizlere uzun yaz geceleri için eşsiz bir alternatif sunuyor.

Balıklama, Yeniköy'ün benzersiz Boğaz manzarası eşliğinde keyifli sohbetlere zemin hazırlıyor. Balıklama'da herkesin damak tadına uygun seçenekler mevcut... Akdeniz mutfağından da bir çok çeşidin yer aldığı mönüde, mutlaka sizi de çekecek bir seçenek bulacaksınız.

Levrek Levengin, Levrek Marina... Ve karidesin onlarca çeşidi; Zencefilli karidesi ise tatmadan ayrılmamanızı tavsiye ediyoruz. İspanyol paellası, deniz mahsullerinden hazırlanmış kokoreç, dil kardinal ve balık pastırması Balıklama'nın mönüsünün zenginliğinin bir diğer kanıtı...

Keman eşliğinde Boğaz keyfi

Keman eşliğindeki yemek yaz ayları boyunca da devam ediyor. Program her akşam saat 20:00'de başlıyor.

Balıklama: Köybaşı Cad. No: 10 Yeniköy/İstanbul
Rezervasyon: 0212 / 262 00 71
Yayın tarihi: 29.05.2003
1237
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.