Yemek

%50 İndirimli Yemek Kitapları

%50 İndirimli Yemek Kitapları

Mahmure, özel bir hediye fırsatı sunuyor. <b>Lezzetli Baharatlar ve Lezzetli Yeşiller</b> isimli Doğan kitapçılığın ciltli, çok şık yemek kitaplarını %50 indirim ile alabileceksiniz.

Arabella Boxer tarafından kaleme alınan Lezzetli Baharatlar ve Lezzetli Yeşiller adlı kitaplar dünya mutfaklarına lezzet katan baharatlar ve yeşillikleri, 170'ten fazla tarif ve muhteşem fotoğraflarla tanıtıyor.

Bu 2 kitap, her an rahatlıkla ulaşabileceğiniz yeşillikler ve baharatlarla kısa sürede, kolaylıkla uygulayacağınız tariflerle, muhteşem yemekler yaparken sağlklı beslenmenizi de sağlayacak. Bu kitap sayesinde yeşilliklerin sağlık için kullanımları, yetiştirilmeleri ve mutfaklarda nasıl yer almalrı gerektiği konusunda detaylı ve yenilikçi bilgiler edineceksiniz.

Lezzetli Yeşiller kitabında, 50'den fazla yeşil ve 170'i aşkın tarif, mutfaklarınızda yeni bir sayfa açacak.

Lezzetli Baharatlar kitabı sayesinde, sıradan bir yemeği, doğru baharatla ziyafete dönüştürebilirsiniz. Bu kitap, baharatları yeniden keşfetmenizi, onlar hakkında yeni bilgiler edinmenizi, alışılan tatların dışında, bildik baharatlarla yeni lezzetler yaratmanızı sağlayacak.

Bu özel kitapları ve çok özel fırsatı sakın kaçırmayın.

Mahmure'den size özel indirim ile piyasada 25.000.000 TL'ye satılan bu kitapları 12.500.000 TL'ye alabileceksiniz.
Yayın tarihi: 09.05.2001
1448
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.