Yazarlar

Youtube’daki Türkün gücü

Youtube’daki Türkün gücü

Ülkemizde yıllarca kapalı kalan youtube da artık Türkler konuşuluyor! O yılların adeta acısını çıkarır şekilde tekrar açıldıgı günden itibaren kıtlıktan çıkmışcasına saldırdık... Çok da iyi yaptık!

You Tube’daki Türkün gücü

Son olarak da Miami'de yaşayan, aynı zamanda arkadaşımda olan  Zeynep Soydaner Palpas Youtube sayesinde 15 dakikalık ünününü geçen gün yaşamaya başladı! 15 dakikadan daha fazla sürdüğünü de söyleyebilirim! Bravo Zeynep!

Geçen hafta moda tasarımcısı Jason Wu’nun Target mağazaları için hazırladığı koleksiyon satışa çıktı (tabi ki ilk günden tükendi, boşuna siteden bir şey almaya çalışmayın). Tabi ki Zeynep’de hemen 1-2 ürün kapmak üzere sabahın köründe kendini Target mağazasına atmış!

Atmış ama pek işe yaramamış! Ondan önce gelen bir çift tüm malları alışveriş arabalarına doldurmuş ve kasanın yolunu tutmuş!

Bunu gören bizim Zeynep hemen telefonu ile bunların videosunu çekmiş! Bunu gören ikili isteyenlere mağaza dışında malları satarız gibi cümlelerde sarfetmiş!!! Neyse, herkes isyan etmiş ama cabası!

Zeynep döner dönmez hemen videoyu Youtube’a yüklemiş!

Yükleme biter bitmez birden video tıklamaları almaya başlamış!

Şu anda videonun tıklanma sayısı 75 binin üstünde! Zeynep’in videosu Amerika’nın en önemli web sitelerinde yayında! Zeynep’in ismi de altında. Birkaç gazete ve televizyon kanalı da Zeynep ile röportaj yapmak için sırada!

Zeynep ününü yaşıya dursun, siz siz olun beni dinleyin ve dolaşırken gözünüzü açın, boş bakmayın! Görün! Gördüğünüz anda da "Ay çeksem mi, çekmesem mi?" gibi düşüncelere dalmayın, hemen çekin! Kimbilir belki de sıradaki Zeynep siz olabilirsiniz! Hadi bakalım!

 

Yayın tarihi: 09.02.2012
« tüm yazıları
4487
dahafazlası
YORUMLAR

Ne anlattın ki. Şimdi ben bundan ne çıkaracam bilemedim. Bir Türk dünyaya bedel falan, fişmanmıdır?

ENGİN DENİZLER 09.02.2012 14:42:34
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.