Yazarlar

Benim sinemalarım

Benim sinemalarım

Beren Saat ve Esra Dermancıoğlu OffPera'da bir gece de biraz fazla dağıttıktan sonra durulmaya karar vermişler (Vıjj, bıjjj diye taksiye binilip affedersiniz oralarından buralarından göbek dekoltelerinin börtlediği fotoğrafları hatırlatmaya çalıştım sizlere. 'Benimle hatırlayınız ve gelinim olunuz' programıma hoş geldiniz).

Benim sinemalarım
Bu durulma dönemimde de bir miktar daha usturuplu sosyalleşmeye karar verip, her ünlü ve zenginimiz gibi sinemanın yolunu tutmuşlar. En son fotoğraf kareleri sinemadan yansıdı.

Elbette Kanyon'da. Elbette öncesinde bir yemek yenilmiş, Kanyon paparazzilerine yakalanılmış, sonradan da mutlu mesut filme girilmiş.
Hep merak ettiğim bir sosyalleşme biçimidir bu.

Neden ünlüler ve zenginler bu kadar sık sinemaya gidiyor? Bu insanların evlerinde duvardan duvara, halıların üstüne asılmış birer kocaman LCD ekran televizyonları, ses sistemleri ve korsan DVD'leri yok mu? Elbette var. O zaman bu ünlülerdeki bu sinema tutkusunun başka bir açıklaması olmalı.

Sadece Beren Saat özelinde söylemiyorum, yoksa takip ettiğim kadarıyla en sık sinemaya giden ünlümüz o değil. Mesela gördüğüm kadarıyla Gülben Ergen sıkı bir sinema sever. Sadece kendi seçimi gittiği romantik komediler değil Türkiye'nin en anaç annelerinden olan Ergen aynı zamanda Atlas, Rojin, Bobin gibi oğullarını eğlemek için de sık sık çocuk sinemasını da tercih ediyor.

Yeni ilişkiye başlayan ünlü çiftler mutlaka ve mutlaka bir adet sinema önü fuaye fotoğrafını magazine bağışlıyor. Mutlu evliliklerin formüllerinden biri, Pazar akşamları karı-koca birlikte geçirilen sinematik anlar değil mi?

Daha kaç tane bu türden fotoğraf göreceğiz acaba?
Yayın tarihi: 28.12.2011
« tüm yazıları
4256
dahafazlası
YORUMLAR

yazınız çok güzel ama Emek sineması bir geyik değildir!! bir tarihtir !!

beni çok üzdünüz 30.12.2011 14:48:52
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.