Yasemin CANDEMİR
YASEMİN CANDEMİR
Güzellik 'Gezegensel Kriz' Çıkarma Noktasında!

GÜZELLİK 'GEZEGENSEL KRİZ' ÇIKARMA NOKTASINDA!

Süslü paketlerle güzellik ürünleri dükkan raflarından sizinle flört ediyor ve müthiş kokularıyla sizi içeri sürüklüyor. Satın alıp, paketleme aşamasına geldiğinizde selofanlar, özel dokulu, lüks karton kutular ve hatta kurdelelerle size... »

YENİ TREND; YEMEK YEME TAKINTILARI...

Bu bir psikolog ve danışan yazısıdır. İsimler bizde saklı tutulmuştur. Okuyun çevrenizdeki kaç kişi aynı durumda? Yakın gelen örnekleri bizimle paylaşırsanız danışan cevabı ile birlikte size de geri dönüş yapabiliriz. »

EYVAH! YA DOĞRU İNSANI BULAMAZSAM!

Bu aralar birlikte vakit geçirdiğim terapistlerin çoğu, danışanlarının sonsuza dek yalnız kalacaklarından endişe ettiklerini anlatıyor. »

LİDER Mİ OLACAKSIN, AYAK TAKIMI MI?

Bu hafta, Agora Kitaplığı’nın yedi sene aradan sonra tekrar bastığı Piyes Yazma Sanatı kitabını okuyorum. Daha başlangıçta diyor ki, “Her insan dünyaya benzersiz bir yetenekle gelir. Ama hayatı boyunca bu yeteneğinin ne olduğunu keşfedemeyebilir!”... »

REKLAMLARDA NEDEN HALA DÜNYAYI ERKEKLER YÖNETİYOR?

Bu hafta sizden ricam TV reklamlarını seyrederken dış seslere dikkat etmeniz. Kısa sürede farkına varacağınız üzere dış seslerin geneli erkek. Sadece çamaşır, bulaşık, kozmetik, deterjan ya da çocukların bakımı ile ilgili konularda dış... »

BİR SEÇİM YAPMA ZAMANI; INSTAGRAM MI, GERÇEK HAYAT MI?

Uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla buluşmaya çalışıyordum. Bir neden bulup, her seferinde buluşmayı ekmesi üzerine aramaktan bile vazgeçtim. »

HİNTLİ KADINLARIN GÜZELLİK FORMÜLLERİ VE SIRLARI

Dünyanın her yanında makyaj ve kişisel bakım, milyonlarca dolarlık bir sektörün bir parçası ve kesinlikle kontrol altında. »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.