Yasemin CANDEMİR
YASEMİN CANDEMİR
Hintli Kadınların Güzellik Formülleri ve Sırları

HİNTLİ KADINLARIN GÜZELLİK FORMÜLLERİ VE SIRLARI

Dünyanın her yanında makyaj ve kişisel bakım, milyonlarca dolarlık bir sektörün bir parçası ve kesinlikle kontrol altında. »

İKİNCİ ELE NE KADAR GÜVENİYORSUNUZ YA DM’DEN SATIŞA?

İkinci el kıyafet, aksesuar almak ya da satmak konusunda siz nasılsınız bilmiyorum ama ben bundan son derece rahatsız olmuş durumdayım. »

CİLDİNİZ IŞILDAMIYORSA MAKYAJ ANLAMSIZ...

Güzelliğin çok bilinmeyenleri konu olunca yazacak, söylenecek çok söz var. Atlanan detaylarla işe başlamak en doğrusu. »

#KADINOLMASA KİM HÜZÜNLENECEK SEZEN’İN ŞARKILARINDA?

“Kimin burnunun içi titreyecek, kimin boğazı düğümlenecek çocuğunun her başarısında” »

TEKNOLOJİ DİLİYLE İŞSİZLİK TARİHE KARIŞABİLİR

Geçen hafta Google’ın düzenlediği SEO eğitimlerine katıldım. SEO kısaca Google’da ön plana çıkmak için neler yapmak gerekir, hangi anahtar kelimelerle okuyucunun radarına girerim, ilk sayfada olmak için hangi şartlara uymalıyım? sorularının... »

KENDİMİZİ BAŞKA HAYATLARLA KIYASLADIKÇA DAHA “İYİ” OLMAYACAĞIZ!

İngiltere bu aralar Instagram’ın süresiz olarak yasaklanmasını konuşurken gelin sürece şöyle bir göz atalım. Hatırlarsanız 2017 yılında yine İngiltere’de “İntihar vakalarında sosyal medyanın etkisi” konulu bir araştırma yapılmış, Instagram’ın... »

YAŞLILAR GÖRÜNMEK, GENÇLER ÖĞRENMEK İSTİYOR

Dijital uçurumun aşılması için ABD’de, İngiltere’de ve Yunanistan’da bir araya gelen ve hızla büyüyen genç-yaşlı kadın toplantı grupları 2019’un en alkış tutulası birlikteliklerinden biri. Aralarına erkekleri almıyorlar ve kadınlar özgürce... »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.