Yazarlar

Uzak durulası erkek modelleri

Uzak durulası erkek modelleri

Çevresinde birazcık huysuzca bir kadın olarak tanınan zat-ı alimin maalesef; bir erkekte sevmediğim, gözüme batan, kadınları rahatsız eden milyonlarca özellik bulabilmek gibi gereksiz bir yeteneği var. Ya da bu yeteneğe lanet mi demeliyiz emin değilim?

Uzak durulası erkek modelleri
Ne yaparsa yapsın bana yaranamayan, ısınmak için kendimi paralayıp ışık hızında soğuduğum adamlarla dolu; romantik olmasını istediğim ama erkekler açısından dipsiz bir mağara gibi karanlık olan geçmişim. Ama bu erkeklerin içlerinde bazı tipler var ki, değil bana, hiçbir kadına bile ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak türlerden onlar. Kadınlara dev hizmet; görüldü mü kaçılacak, arkaya bakmadan koşarak uzaklaşılacak adam tipleri huzurlarınızda:

- Uzun süredir ilişkisi olmamış erkek: Beni en çok rahatsız eden erkek türü bu. Bir erkeğin niye uzun süredir sevgilisi olmaz? Acaba sorunu ne? Ne yapıyor da çevresinde hiç kadın bulunmuyor. Hiç bir kadını mı beğenmiyor yoksa hiçbir kadın mı onu beğenmiyor? Hiçbir kadın onu beğenmiyorsa ben neyini beğendim bu adamın?

- Annesine aşırı düşkün erkek: Aile bir kadın için hayattaki en önemli şeylerden biridir ve karşımdaki erkeğin de ailesine aynı değeri vermesini beklerim ki biz ilerde aile olursak bana da değer versin. Amaaa annesinin ağzının içine bakan erkek de pek itici arkadaş! Otuz yaşına geldiği halde tişörtünü, donunu annesi alan adamlar yaşıyor memlekette. Gak dese annesine koşan, annesi ve onun fikri olmadan adım atmayan erkek modelinden de acilen kaçmalı. Adam daha don bile alamıyor kıçına, senin sorumluluğunu nasıl alacak, kavga etseniz annesine sorar. Hemen kaç.

- Kız kankası olan erkek: Kadın ve erkeğin asla arkadaş olamayacağı gerçeği bir yana, bu "kankalı erkek" beni en illet eden erkek çünkü bu gerçeğe rağmen ortada bir başka kadın var. Bu ikisi sözde "arkadaş"lar ama nasıl bir arkadaşlıksa bu; sevgilin senden daha fazla onunla görüşür. En ufak kavgada ona koşar, teselli arar. Sanki bu ilişkide kankası değil de sen üçüncü kişi gibi olursun. Zaten ne yaparsan yap, araları da asla bozulmayacak ve kötü olan hep sen olacaksın. Bir de paranoya yapacaksın; "Acaba alkol aldıklarında sevişmek istiyorlar mı, acaba gizli sevgililer mi" diye diye delireceksin. O yüzden en başından eyvallah deyip yol almak en iyisi.

- Alkole dayanıksız erkek: Aslında bu erkekler de çeşit çeşit, çok içerim diye hava atıp, daha ikinci dubleden sonra dünyayı kurtaran modelleri de var, masadan sarhoş olup kalkmayanı da, her şekilde sarhoş erkek itici, ağzından ejdarha alevi gibi sarımsaklı haydari ve rakı kokusu gelen bir erkek hiçbir kadına çekici gelmez, ne yatakta, ne sokakta. Hele kendini ispat için alkol alan erkek büsbütün çekilmez oluyor, alkolü damara yiyince içindeki saçma sapan adam özgür kalıyor ve size hayatı zindan ediyor saçma sapan konuşmalarıyla. Bu tip erkeklerden kaçmayın, kafasına kalın bir sopa ile vurun, o bayılsın, siz yürüyerek uzaklaşın.
Yayın tarihi: 03.01.2012
« tüm yazıları
4149
YORUMLAR

sevgilimde hepsi birden bi arada var ne güzel. kombo menü.

ipek şahin 09.01.2012 00:00:06

aman sakın ha erkek milletine laf söylemeyin. o çok deger verdikleri gururları kırıla bilir baksanıza yorumlara arkadaşlar o kadar alınmış ki kızlar arasındaki bu meseleyi mili mesele haline getirmişler. Aman kızlar dikkat işte size uzak durmanız gereken erkek tiplerine bir yenisi fazla gururlu ama saf erkek modeli bu liste uzar gider asıl mesele kızlar, biz hangi erkeği arıyoruz.... hayalimizdeki beyaz atlı prens belkide o uzak durulması gerekenlerden biride olabilir. yani lotaya devam şansınızda artık ne varsa bu sene belki size büyük ikramiye çıka bilir belkide amorti ... :)

ayşe 07.01.2012 02:42:55

Kızların gerçekten ne istediklerini anlamış değilim hiçbir şeyle alakası olmayan erkekleri bile suçlarlar tanımadan yargılarlar erkeğin içine kapanık olması kadınlardan uzak durması anlamınada gelmez kişisel birtakım sorunları vardır. Düzgün ve gerçekten ciddi seviyeli bi ilişki istiyorsanız o erkek yanıbaşınızda zaten sadece kendimden bahsetmiyorum benim gibi nadir bulunan erkeklerdende bahsediyorum bence siz kendi kafanızdaki değerlendirmelere göre hareket etmek yerine tanımak için çaba sarfedin o sahte gözlükleride çıkarıp aklınızı başınıza toplamaya bakın kişisel dürtülerinizdende kurtulun

Emre Güven 05.01.2012 11:01:55

bence her kusuru erkeklerde aramayı bırakıp biraz da kendinize bakıp değerlendirseniz ruh eşinizi daha kolay bulurusunuz bence... ben hiç bayanları bu şekilde değerleniren bi demeç veya makale yazısı okumadım neyse ;)))

ali 05.01.2012 10:57:04

bi de uzun bir ilişkiden yeni çıkmış erkek modeli var. özlem duyan, kararsız... en kötüsü de her hali geçmişle kıyaslayıp yargılayan...

İnci Erdoğan 04.01.2012 23:33:29

ah şu kız kankalardan çektiğim !

gamze su 04.01.2012 22:44:43

kadınlar ne istediğini biliyormu sanmıyorum önce çok seçici oluyorlar sonra iş işten geçmiş oluyor tabi yaşta ilerlemiş oluyor az şey arayıp mutlu olsalar daha iyi dünya tek yaşanacak yer değil.

sabri0410 03.01.2012 22:51:52

Kendisini vazgeçilmez zannettiği için sürekli fedakarlık bekleyen model:) Kafasında kurar bi de. Biraz eğlenir takılırsın, fedakarlık yapar gibi yaparsın hep gülersin içinden.Sonra boğmaya başlar insanı ve eywallah deyip kaçarsın...

esra 03.01.2012 22:12:34

Düzgün erkek ararlar hep serserilerle sevgili olur bu kız milleti

mehmet çakır 03.01.2012 15:48:56

benim eski sevgilimde bunların hepsi mevcut idi. demekki sorun ben de değil ondaymış .)

g. 03.01.2012 12:48:35
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.