Pinkfreud

ÇILDIRTAN KADIN MODELLERİ

Geçen hafta yazdığım "Koşarak Uzaklaşılası Erkek Modelleri" yazısından sonra beyler -haklı olarak- "Hep sorun bizde mi? Biraz da çuvaldızı kendinize batırın." diye ayaklanınca en çekilmeyen kadın modellerini inceledim ben de bu hafta. »

UZAK DURULASI ERKEK MODELLERİ

Çevresinde birazcık huysuzca bir kadın olarak tanınan zat-ı alimin maalesef; bir erkekte sevmediğim, gözüme batan, kadınları rahatsız eden milyonlarca özellik bulabilmek gibi gereksiz bir yeteneği var. Ya da bu yeteneğe lanet mi demeliyiz... »

2012'DEN İSTEKLERİM...

Yeni yıl yaklaşırken her insan gibi hepimizde bir "Yeni yıl kararları" alma coşkusu başladı. Sanki takvimde bir gün sonraya değil de, sihirli bir kapıdan içeri geçiyormuşuzcasına planlar yapmaya başladık. »

DİYETTEYİM ŞEKERİM

Felsefeyi bir kenara bırakırsak, insanoğlunun yeryüzünde bulunma sebebini "doğmak, yaşamak ve ölmek" olarak tanımlayabiliriz. Aslında tüm dünya bir yana Türk kadınıları bir yana, çünkü bizim sürecimiz "Doğmak, diyet yapmak ve ölmek." adımlarından... »

HAYAT DEVAM EDİYOR, PEKİ YA BİZ?

Geçen akşam annemi bir arayayım dedim, kadıncağız telefonda konuşamıyor salya sümük ağlamaktan. Kesin birisine bir şey oldu, evi korsanlar basıp babamı Somali'ye götürdüler, başka türlü bu kadar içli ağlaması imkansız. Kokusu çıktı; meğer... »

NEYİN VAR CANIM?

Her insanın zaman zaman sinirli anları olabilir, ama kadınlar bazen birazcık daha sinirli olabilir, Daha çekilmez olabilir ve de kimseyle konuşmak istemiyor olabilirler. Bu kadar olabilirin arasında regl olmuş bir kadına "Neyin var canım?"... »

COOLLAŞTIRAMADIKLARIMIZDAN MISINIZ?

İnsanlar cool olanlar ve ömürleri boyunca cool olmaya çalışanlar diye ikiye ayrılıyor bence. Ve ben kendimi bildim bileli maalesef ikinci grubun içinde debeleniyorum senelerdir. »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.