Özge Ayabakan
ÖZGE AYABAKAN
Dermatoloji Uzmanı Dr.
Güzel Bir Cilt İçin İyi Beslenme Şart

GÜZEL BİR CİLT İÇİN İYİ BESLENME ŞART

Erken yaşlanma, cildimizin ihtiyaç duyduğu bakım ve özeni göstermekte düştüğümüz başarısızlığın bir sonucudur. Sağlıklı besinlerin erken yaşlanmaya karşı, cilt sağlığı ve hastalıkları üzerinde ciddi bir rolü vardır. »

AYAK MANTARI NASIL GEÇER?

Ayak mantarı kaşıntı, kızarıklık, sulanma ve pullanma şeklinde kendini gösteren bir enfeksiyondur. Özellikle yaz aylarında artar. Mantar etkenleri nemli ve karanlık ortamlarda kolayca ürer. »

EV YAPIMI 6 GÜZELLİK MASKESİ

Çiçeklerin, meyvelerin güzelliği hanımların güzelliğine harikalar katar. Güzel, parlak bir tene düzenli yapılan evde uyguladığınız maskelerle kavuşabilirsiniz. »

BU UYGULAMALARLA ZAMANI TERSİNE ÇEVİREBİLİRSİNİZ

Cildimiz tüm vücut sisteminde, diğer organlarımızda gördüğümüz gibi yaşlanmaya yıpranmaya programlanmıştır. Zaman içinde cildimizde lekelenmeler, kılcal damar, kızarıklık artışı, volüm kaybı ile birlikte sarkmalar görülmektedir. Cilt... »

#KADINOLMASA GÜZELLİK, MUTLULUK OLMAZDI

Kadın olmak için kendimize öncelik vermeliyiz. Kadın olmak kendini tanıyıp kendine bakmaya ve kendisini beğenmeye başladığında mümkün olur. »

ABORJİNLERİN MUCİZESİ: ÇAY AĞACI YAĞI

Bitkisel bir yağ olan çay ağacı yağı eski çağlardan beri tıbbi bir yöntem olarak kullanılan güçlü doğal antiseptiktir. »

ALOE VERAYLA CİLT BAKIMI NASIL YAPILIR?

Aloe vera bitkisi Mısır kraliçelerinin, Yunan ve Romalı hekimlerin sağlık ve güzellik için yararlandığı, şifa kaynağıdır. Günümüzde de Tıp dünyasında yaygın olarak kullanılan ve en çok yetiştirilen sarısabır ismiyle de bilinen tıbbi bitkilerinden... »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.