Melisa Darmar
MELİSA DARMAR
Hakomi Yöntemi Nedir?

HAKOMİ YÖNTEMİ NEDİR?

Bugüne kadar hep fiziksel ve ruhsal sağlığın ilişkisini vurguladım. Vücudumuzun beynimizle ne kadar iç içe olduğunu, bedenimizin; geçmişi geleceği ve şu anı gösteren en önemli kaynak olduğunu söyledim. Bedenimizle barışık olduğumuz zaman... »

VEGAN OLAN BİREYLERE ALTERNATİF BESİNLER: NE YERİNE NE?

Vegan olan bireyler; hayvansal hiç bir ürün tüketmezler. Peki hayvansal gıdalardan gelen vitaminleri nelerden, nasıl alabilirler? »

SPOR HAYATIMIZDA MI YOKSA HAYATIMIZ MI?

Simon Marshall ve Lesley Paterson’ın birlikte kaleme aldığı “The Brave Athlete” (Cesur Sporcu) kitabında sporcunun psikolojisi; spor performansını ve vizyonunu nasıl etkilediği vurgulanıyor. »

SİZ HANGİ BESLENME TİPİSİNİZ?

Beyin ve mideyi bir “motora” benzetirsek, sistem şu şekilde işliyor; motoru çalıştırmamız adına yakıtı doğru doldurmamız gerekiyor (doğru makro ve mikrolarla). »

GHEE NEDİR, FAYDALARI NELERDİR?

Anadolu ve Kafkaslarda “sade yağ” olarak bilinen “ghee”; inek sütünden yapılmış tereyağından elde edilen, yağın en doğal ve katkısız halidir. »

ÇABUK VE DOYURUCU BİR ÖĞÜN: TATLI PATATES SMOOTHİE

Öğlen yemeği, ara öğün ya da tok tutucu bir enerji içeceği istiyorsanız bu içecek tam size göre. »

VEGANLARIN DA TERCİH EDEBİLECEĞİ BİR LATTE TÜRÜ: KAJU LATTE

Kajunun sağlığımıza faydaları saymakla bitmiyor! Üstelik sadece kuruyemiş olarak tüketmenize gerek yok. İşte veganların da tüketebileceği kaju latte tarifi... »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.