Yazarlar

Kendin Dik, artık Mahmure.com'da!

Kendin Dik, artık Mahmure.com'da!

Merhaba Mahmure.Com Okuyucuları! Sizlerle Türkiye’nin en büyük kadın platformunda buluşuyor olmak benim için büyük bir mutluluk.

kendindik.com

KendinDik.Com, dışarıda gördüğü özel tasarım kıyafetleri mevcut kazancıyla almasının aya gitmesi kadar olası olmasına çok bozulduğu için dikiş dikmeye başlayan acemi bir terzi tarafından kuruldu.

Kısa süre içinde dikiş dikmenin evde canı sıkılan kadınların yaz okulu tadında gittiği dikiş kurslarına has bir beceri olmadığını ve basit kalıplar ile modayı takip ederek nefis kıyafetler üretilebileceği iddiasıyla çok sayıda okuyucu tarafından takip edilmeye başlandı.Hatta geçtiğimiz günlerde dünyanın en trendy yeni internet platformlarından biri olan Tumblr.Com tarafından “Öne Çıkan Siteler” arasında yer alarak, acemi terzimizin kutsal misyonunun ne kadar çok modasever tarafından desteklendiği de bir kez daha görülmüş oldu J

Daha da güzeli KendinDik.Com yazıları bundan böyle Mahmure.Com üzerinden sizlerle de buluşabilecek.

Az laf, çok iş. Size şimdi KendinDik.Com ekolünün bir örneğini sunmak isterim. Acemi terziler ve tembel modaseverler için özel ipuçlarıyla birlikte! :)

Kolay dantel etek yapımı:

Piyasada gördüğüm dantel etek ve elbiselere öyle uzun zamandır hayrandım ki, nihayet kendime iki arada bir derede bir dantel etek dikmeyi başardım!


Yayın tarihi: 20.07.2012
« tüm yazıları
23660
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.