Yazarlar

Yarım kalan aşklar bir gün gelir mutlaka tamamlanır mı?

Yarım kalan aşklar bir gün gelir mutlaka tamamlanır mı?

Gerçekten yarım kaln aşklar mı çok büyük ve unutulmaz. Hepsi bu yüzden mi efsane aşk? Ali ve Zeynep kendi fikirlerini paylaştı. Bakalım sizler de bu görüşlere katılacak mısınız?

Güncellenme tarihi:
Yarım kalan aşklar bir gün gelir mutlaka tamamlanır mı?

Ali:

"... Destansı aşk hikayelerinin bugüne kadar gelme sebebidir ya kavuşamamak, ya da, en güzel yerinde bitirmek. Hiç duydunuz mu tamamlanmış, sonuna kadar yaşanmış bir aşkın efsane olduğunu? Tabi ki hayır. Olamaz da zaten..."


Devamı Erkek Yazıyor'da


Zeynep:

"... Yarım kalan aşklar deyince sizin de aklınız "o" kişiye mi gitti? Gitti tabi. Belki dönmeseydim veya onunla gitseydim diye başlayan sebebleri sıraladığınız "keşke" cümleleri de arkasından geldi mi? Geldi tabi..."

Devamı Kadın Yazıyor'da

Yayın tarihi: 07.12.2011
« tüm yazıları
7433
dahafazlası
YORUMLAR

yarım kalan aşklar asla gerı donmez o çoktan olmuştur sadece ruyalarda gorursun donsede sana fayadaı yoktur artık eskıler başlar dertler çoğalır netretler başlar yuva yıne yıkılır aşk sute bezer leke aldımı duzelmez daha başta kaybetmeyeceksin naz caz etmeyeceksin ve her zorluğa karşı yınede seveceksın

hakan782475 07.12.2011 17:19:10

tamamlanırrrr...ama boku çıkar..saçma sapan olur...bittiğiyerde bitmeli aslında ama...sonuç olarak yine bi araya geliniyo...insanoğlu kuşşş misaliii:)))) dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur hesabı...:)

arzu açıkgöz 07.12.2011 13:25:03

yarım kalan aşklar mtlaka tamamlanmaz bnce asklar herzman yarım kalmıstır bnm hayatımda aşk ımkansızmıs ben bunu ögrendım

ciyuelesiem ciyu 07.12.2011 12:58:29
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.