Yazarlar

Kadın yazıyor...

Kadın yazıyor...

Yataktaki uyum öncesinde ilk öpüşme anı vardır, muhteşem uyumun ilk sinyallerini orada anlarsınız. Konuya oradan başlayalım çünkü bence iyi bir öpüşme yataktaki o benzersiz uyumun, hissiyat olarak nerdeyse tamamını size o anda anlatabilir . Aynı derecede kötü bir ilk öpüşme de sizi hemen orada yataktan tamamen düşürebilir.

Güncellenme tarihi:
Kadın yazıyor...
Alın size bir hikaye; ilk buluşma! Gayet de iyi geçen bir yemek ve hoş sohbet sonrasında, kız apartman kapısının önüne kadar geçirilmiş ve orda ilk öpücük anını yaşamıştır. Kız, eve gelince "nasıl geçti, öpüştünüz mü?"diye arayan yakın arkadaşına, evet ama kuş gibi dediğinde, arkadaşı "Hangi kuş? Kartal mı, bülbül mü?" diye sormuş, kızın yanıtı "maalesef serçe!"olmuştur. Kızın bu sözleri, maalesef adam için söylenen son sözlerdir. Bu hikaye sonrası, bir öpüşme ile hemen asmayın canım adamı diye düşünenleriniz vardır elbet! Bakın kızılderili inanışına göre öpüşmek ne anlama geliyormuş? İnanışlarına göre iki kişinin ilk kez öpüştüğü o anda nefesleri ile beraber ilk ruhları tanışırmış!

Asmıyoruz yani ruhumuza ters ! :)

Evet uyum önemlidir ama sadece birliktelik için değil başlangıç için de çok önemlidir. Zaten ya vardır ya yoktur bunun dışında ki her şey yaratılan ilüzyondur veya var diye direnen çiftlerin samimiyetsizlikleridir.

Az yaşanan ve ender olan her şey cok kıymetlidir bazen değer bile biçilemez. Elmas yakut da değerlidir ama iş duygulara gelince hele de böyle benzersiz yaşanıyorsa değerli kelimesi tarif için yeterli olmaz. Hal böyle olunca ona gözünüz gibi bakarsınız. Kaybetmekten veya o duygunun yok olmasından da ölesiye korkarsınız sonra zaman içinde bakarsınız kimsenin o uyum dahil bir yere gittiği yok, bir rahatlar korkularınızdan kurtulur emin olursunuz. İşte artık ilişkidesiniz ve bu mutlu bir birliktelik! Peki yeterli mi?

Oh ne güzel deyip alışmaya sonra kanıksamaya başlarsanız bir süre sonra
dikkatiniz dağılır! İşte o an sizin için değerli olan o şeyi, sadece bir duygudan ibaret olmadığını anlamazsanız yandınız demektir. Çünkü birliktelik denen o ikili paylaşımı beslemez, güzelleştirmez ,özen göstermezseniz, aranızdaki o muhteşem uyum aynı şiddetle muhteşem uyumsuzluğa dönüşebilir.

Çünkü kadınlar yatağa kalpleriyle beraber girerler! Kalbi kırık kadının kalbini tam kırıldığı yerden hiç bekletmeden tamir etmiyorsanız, sevişme şevkininde aynı anda kırılmasına şaşırmamanız gerekir. Ne oldu bize, biz nasıl muhteşemdik eskiden? diye sorduğunuzda alacagınız bir cevap yoktur aslında, olan her şey beraberlik dediğiniz yolda olmuş ve çoktan bitmiştir .

Bir duyguyu şiddetli yaşıyor ve yaşatıyorsanız aynı şiddette devam ettirmek için elinizden geleni yapmalısınız çünkü Oscar Wilde'ın dediği gibi

"Büyük ihtiraslar, büyük ruhlar içindir..."


İşte Ali'nin Zeynep'e cevabı: Erkek yazıyor
Yayın tarihi: 02.11.2011
« tüm yazıları
5018
dahafazlası
YORUMLAR

sahiden ya, kalp kırılınca şevk de kırılıyor!!! peki yatak dışındaki uyum yatağa yaramazsa ne oluyor??? ne olacak peri masalı çabuk bitiyor...

defne 04.01.2012 14:41:11

Teşekkürler. Bunlar olması gereken unsurlar. Fakat uygulayan ne kadardır bilinmez..

AuNaL 04.01.2012 12:25:25

Ateşli öpüşüp de beni yatakta mutlu etmeyenleri de gördüm. Bence serçe de olsa bir şans versek???

Selin Alevli 04.01.2012 12:01:44

valla erkek dediğin manda gibi öpücek:)

burcucum 04.01.2012 12:01:20

Yatakta uyum yoksa gerisi yalan, yani birbirine yalan soylemeye basliyorsun, yabiri otekini aldatiyor, ya da kendini aldatiyor yatakta. Aman yalan dolan bir hayat iste

Serpil 04.01.2012 11:47:00

Ask olmadan mesk olmaz

Meral 04.01.2012 11:41:50

Ay serce beni bitirdi! Kiz akilliymis, tabiki son bulusma olmaliymis! Adam serce gibi opmus ha! Bayildim ya....

Aysel 04.01.2012 11:40:12

Valla ben yazsam ancak boyle yazardım bayıldım!:)

boncuk35 04.01.2012 11:26:55
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.