Yazarlar

Erkek yazıyor...

Erkek yazıyor...

Çok ehemmiyetle değerlendirilmesi gereken bu hassas konu hakkında bir liste hazırladım, dikkatlice okuyunuz.

Güncellenme tarihi:
Erkek yazıyor...
- Yataktaki uyum ilişkideki önceliklerinizden biri bu değilse, mutluluk beklemek yanlış, bu yazıyı okumak da zaman kaybıdır.

- Tam anlamıyla yeterli olmasa da büyük ölçü de mutluluk verir. En azından yataktan mutlu kalkacağınız ve o yatağa tekrar girmek isteyeceğiniz kesindir.

- Buradaki uyumdan kasıt her iki partnerinde büyük haz alıyor olmasıdır. Bu hazzı sadece biri yaşıyorsa, bu aralarında uyum olduğu değil diğer partnerin yatakta daha iyi olduğu anlamına gelmektedir.

- Uyumun bir süre sonra partnerlerden birinin yanlış anlaması sonucu herkesi uçurabileceğini zannedip, başarıyı kendine mal etmesiyle de sonuçlanabilir.

- Uyum ilk anda yakalanabileceği gibi, zaman içinde çiftlerin birbilerini daha iyi tanıması ile birlikte oluşabilir. Bunun için de yeter miktarda arzu ve anlayış şarttır. Uyumu yakalamak için elinizi çabuk tutmanız önemlidir.

- Uyum kadar uyumsuzluğun da ilk saniye anlaşılır olduğunu ve zorlamanın bir manası olmadığını bilmek gerekir.

- Uyumu yakalayamamış ama mutlu görünen bir çiftin partnerlerinden en az birinin yataktaki uyumu bir başkasıyla yakalamış olma ihtimali kuvvetlidir.

- Erkeklerin beynine giden ana damarlardan biri testis bölgesinden geçtiğinden, yataktaki uyum büyük bir çoğu için vazgeçilmez olabilir. Buna karşın, uyum için gerekli unsunları ve zevk almayı eşine yakıştıramayan bazı manasız erkeklerin de olduğunu, eşleriyle sadece çocuk yapma amaçlı çiftleştiklerini ve bir önceki maddede bahsi geçen "başkasıyla yakalanan uyum"u çoktan cebe koymuş oldukları bilinmelidir.

- Yataktaki uyuma değil de, uyumaya daha çok önem veren insanlardan bir partner olarak herhangi bir beklenti içine girmek yanlış olur.

- Kafasını yatakla bozmuş birinden, uyumlu bir partneri olsa bile, hep daha fazlasını arayacağından, mevcut uyum zamanla az gelir. Bu tiplerle ancak özel merakı olanlar ilgilenmelidir.

- Uzun lafın kısası, uyum yoksa olmaz. Bir tarafınızdan uydurmayın yani!

İşte Zeynep'in Ali'ye cevabı: Kadın yazıyor
Yayın tarihi: 02.11.2011
« tüm yazıları
2630
dahafazlası
YORUMLAR

biraz yanlardan alırsın, biraz ağını düzeltirsin, paçayı da yaptırdın mı uyar ayol..

burcucum 04.01.2012 12:03:20

Valla kadın dediğin yatakta inlemeli. İnlemiyorsa dinlemeli. Anlamıyorsan da göndermeli:)

Eren Sayar 04.01.2012 12:03:14

yatakta ayıp olmaz

fettan 04.01.2012 11:59:09

Ask olmadan mesk olmaz

Meral 04.01.2012 11:41:13

Vaaay ali ehemmiyet filan, seni baştan beri takip ederim boyle ciddi baslik gormedim. Ulkeyi ilgilendiren bir konu diye okudum, ulkeyi ilgilendiriyormus!

Aysel 04.01.2012 11:37:05
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.