Karşı Cins

YATAKTAKİ UYUM MUTLU BİR BİRLİKTELİK İÇİN YETERLİ MİDİR?

Ali ve Zeynep bu hafta, cevabının kişiden kişiye değişeceği bir soruyu tartışmışlar. Siz hangisiyle aynı fikirdesiniz acaba? »

BARDA TANIŞTIĞIN ADAMDAN SEVGİLİ OLUR MU?

Yıllar geçtikçe, devir değiştikçe cevabı da değişen bir soru: Barda tanıştığın adamdan sevgili olur mu? Ali ve Zeynep bu konuda ne düşünüyorlar acaba? »

İLİŞKİDE KADIN-ERKEK KLİŞELERİ

Bu hafta Zeynep erkek klişelerini yazarken, Ali de kadın klişelerinden bahsediyor. Bakalım sizler de aynı düşüncelere sahip misiniz? »

HERKES ÇAPKIN OLABİLİR Mİ, YOKSA BU BİR MEZİYET MİDİR?

Genelde birçok erkeğin gurur duyduğu ama kadınların da o kadar rahatsız olduğu bir konu çapkınlık. Bakalım Ali ve Zeynep çapkınlık hakkında neler yazmış? »

YARIM KALAN AŞKLAR BİR GÜN GELİR MUTLAKA TAMAMLANIR MI?

Gerçekten yarım kaln aşklar mı çok büyük ve unutulmaz. Hepsi bu yüzden mi efsane aşk? Ali ve Zeynep kendi fikirlerini paylaştı. Bakalım sizler de bu görüşlere katılacak mısınız? »

EROTİZMİN GİZLİ LİSANI!

Partnerinizi sadece yaptıklarınızla değil, söylediklerinizle de tahrik edebilirsiniz. Normal hayatta yer bulamayan kelimelerden bazıları, yatak odanızda başrol oynayabiliyor. »

ERKEKLER SOĞUK VE ZOR KADINLARIN MI PEŞİNDEN KOŞAR ?

Erkekler zor kadınları mı sever yoksa egolarını tatmin etmek için hırs mı yaparlar hala bir muamma. Karşı cins bu haftaki yazılarında tam da bu konuya parmak bastı. Buyrun iki ayrı bakış açısı... »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.